Yeni Astra Makyajlı Kasa Almak İstiyorum

Cebelli59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Merhaba, yeni Astra 1.4 (Otomatik) Sport almayı düşünüyorum, öğrenmek istediğim bir kaç şey var :), Ekletmem gereken olmazsa olmaz opsiyonlar nelerdir?, Hangi navigasyon cihazı takılmalı?, Yakıt tüketimi çok fazlamıdır?

R

ryanwilliams

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Yeni Astra Makyajlı Kasa Almak İstiyorum

Sunroof ekleyebilitsin navi cihazi cyclone tavsiye ederim yakita gelince konuyu aratirsaniz yardimci olacak konular mevcut
birde kendinizi tanisma odasinda tanitirsaniz memnun oluruz

kerrami

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cebelli59 link' Alıntı:
Arkadaşlar Merhaba, yeni Astra 1.4 (Otomatik) Sport almayı düşünüyorum, öğrenmek istediğim bir kaç şey var :), Ekletmem gereken olmazsa olmaz opsiyonlar nelerdir?, Hangi navigasyon cihazı takılmalı?, Yakıt tüketimi çok fazlamıdır?

astrada çok fazla opsiyon bulunmuyor (siparişle getirtmeyecekseniz). makyajlı kasalarda sport pakette led gündüz farı geliyor sanırım, ama yine de afl'yi tavsiye ederim. ayrıca orjinal navigasyonu tercih etmenizi öneririm, tv vs olmayabilir ama arayüzde görüntü olarak çok fark var.

ToBeCaReFuLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bnece spota afl far opsiyoneli alacağınıza cosmo paket alın daha iyi olur derim. Bende geçen bayide araç alırken. Sportu sordum bide afl far olsun dedim cosmo paketle arasında 1.500 fark çıktı oda ön park sensörü - deri kumaş koltuklar - iç aydınlatma - bloetooth vs için. AFL düşünütorsan kesinlikle Cosmo paket al derim.

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Makyajlı Sportlarda led gündüz farı sabit geliyor, eğer isterseniz AFL opsiyon,

Stil paket(Sunroof + bluetooth) opsiyonunu almanızı öneririm

Ayrıca orjinal navi varsa imkanınız alın sonradan takılanlar orjinalinin yerini tutmaz özellikle arayüzü çok güzel.

1,4 T araçlarda Flexride opsiyonu var sürüş ve yol şartlarına göre arabanın şasisini sertleştiren veya yumuşatan bir sistem tabi çok ihtiyaç duyulan bir özellik değil.

Ergonomik Sport deri koltuk ve 18 inç jant ile alçaltılmış spor şasi opsiyonları var.

Sport donanımdaki Astra'ya hiç bir opsiyon ekletmeseniz bile donanım olarak gayet yeterde artar bir araç.

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kardeşim bütçene de bağlı ama yakıt korkun var madem hele bide ayağının gazda ayarı yoksa kesinlikle flexride alma derim afl arkadaşlarında dediği gibi cosmoda güzel sport bence gereksiz sunroof olayına gelince çok saçma onun yerine still paket al hem yaklaşık 300 lira kar edersin hemde blue toot + olur sana sonuç itibariyle sport alacaksan still olsun navide orjinali çok daha iyidir bütçen yeterli ise  okkk

bjk675

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

start&stop, fabrika çıkışlı navigasyon(navi 600), sunroof istemen yeterli olacaktır.

Cebelli59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tüm cevaplar için teşekkürler, araca ilk olarak navi 600 ekletmeyi düşünüyorum, opel bayisini aradım Tv,dvd, geri görüş kamerası var dedi fakat forumda ve nette onun hakkında ayrıntılı bir inceleme bulamadım. Afl+, ve Flexride'a sanırım ihtiyacım yok.

Birde aracı bayiden teslim alırken nelere dikkat etmeliyim? Satıcıdan almam gereken aksesuar vs varmı?

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cebelli59 link' Alıntı:
Birde aracı bayiden teslim alırken nelere dikkat etmeliyim? Satıcıdan almam gereken aksesuar vs varmı?
Forumda Bununla ilgili konu başlığı mevcut oradan bakabilirsin 
sport makyajı kasa gayet yeterli bir donanım olacaktır sadece eksiği AFL far sistemidir onuda dert etmemeyecekseniz sıkıntı olmaz yakıtında gayet uygun seviyelerde dir

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cebelli59 link' Alıntı:
Tüm cevaplar için teşekkürler, araca ilk olarak navi 600 ekletmeyi düşünüyorum, opel bayisini aradım Tv,dvd, geri görüş kamerası var dedi fakat forumda ve nette onun hakkında ayrıntılı bir inceleme bulamadım. Afl+, ve Flexride'a sanırım ihtiyacım yok.

Tv, dvd, geri görüş kamerası navi600 orjinalinde yok. Ayrıca eklenebiliyorsa ayrı.

Sırf bu yüzden bu özelliklere sahip sonradan eklenen navigasyon cihazı ekletmiştim.

Yakıt konusunda 1.4 manuel henüz 1100 km'de şehir içi ve dışı ortalaması 6.9 civarı.