Yeni Astra İçin Farklı Bir Navigasyon Cihazı

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yeni Astra İçin Farklı Bir Navigasyon Cihazı

HaKaN link' Alıntı:
bu arayüz benim çok hoşuma gitti

Kırmızı tonlar olması gösterge paneli ile uyumlu olmuş,fakat sonradan takılan sistemlerin ikonları şekli, boyutları,renkler, menü butonları sanki çok basite kaçılarak yapılmış gibi görünüyor.Üst sınıf araçların ekranlarında bariz bir çalışma yapıldığı belli ama bunlar bana pek tat vermedi.O yüzden güncelleme ile düzelir umudu ile Cd500 aldım.

Bu arada bu gibi cihazlar takılınca klima, radyo-cd düğmelerinin birine basılınca o anki durumu ekranda gösteriyor, değil mi?
Bana keyif veren en büyük şeylerden biri düğmelere basınca o sistem hakkında bilgi verip sonra bir önceki ekrana dönmesi.Bir de harita iyi olsa Cd500 de...

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynen cyclone da araçla ilgili tüm işlevsel bilgiler ekranda çıkıyor..

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

burdan anlaşılıyor ki yaklaşık olarak 1000 tl gibi bir miktar kar alıyor bu işi yapanlar
Yani cihazın iki katı fiyat ödüyoruz, kendi şirketimi kurucam bu gidişle
cyclonesuzasla ltd şirketi, 1500 tl ye piyasaya süreceğim :D

bartowski

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
aynen cyclone da araçla ilgili tüm işlevsel bilgiler ekranda çıkıyor..
bunu merak ediyordum. thnxx
bu ciaz cyclone göre daha iyi gözüküyor.

ozkanc1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaslar 150 USD ve ustu gelen kargolar gumruge takiliyor. sizden istedikleri, garanti belgesi CE belgesi gibi evraklarda cabasi. sadece bu evraklari alabilmeniz icin binlerce TL para odemeniz, yurt icinde servis anlasmaniz olmasi gerekiyor. o yuzden ben bunu cinden siparis ederim getiririm. faturasini dusuk yazdiririm diye almaya calissaniz dahi, gumruk bunu yemiyor. 400 USD lik bir cihazin gumruge takilmama gibi bir durumu imkansiz otesi.
adamlar getirip cok iyi kar ettiklerini dusunen arkadaslar, bu adamlarin bunyesinde calisanlari, servis ucretlerini, odedikleri kdv ve gumruk vergisini, CE ve garanti belgesi icin verilen paralari dusunurlerse oyle cok buyuk kar etmediklerini soyleyebilirim.gecenlerde ben cinden bir parca getirmek istedim. parca degeri 350 USD, odedigim vergi ise bana 800 USD ye mal oldu. 15 gunde gumrukten cekebildik. o yuzden tek care ya bu firmalarin urunleriyle yetinmek yada cine kadar gidip oradan alip getirmek olacaktir.

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş

vallahı ii miş fiyatta super bayıler bundan getırmezlermıkı

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugün opakda gördüm farklı bir firma ( adını unuttum ) broşür bırakmış, sözde necvoxdan falan daha iyimiş. fiyatı galiba 1.800tl civarı. bana daha uygun bir fiyat verdi ama ben 1.000tl ye düşene kadar bekleyecem. 2-3 firma daha çıksın fiyatlar düşer umarım.

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

thejazz link' Alıntı:
Ben açıkcası Zenec üretimini bekliyorum. Şayet Astra J için üretim yaparlarsa düşünebilirim aracım için böyle bir cihaz.

http://www.zenec.com/en/products/

Bugün Zenec'ten bir mail aldım. Astra J'ler için herhangi bir üretim yapacaklar mı diye sormuştum. Ekim.2011'de üretime giriyorlarmış. Farklı alternatifler düşünenler için kesinlikle tavsiye edeceğim bir Alman markasıdır. Vw şu an araçlarına kendi servislerinde sipariş üzerine bu markayı takıyor.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şöyle güzel bir ürün çıksa fiyatı da 1000tl geçmese ben de alsam :)