Yeni Astra Hakkında...

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2.El sitelerde yeni astralar birdenbire çoğalmaya başladı. Alanların çoğunluğunun satma nedeni ev almak ama pek inandırıcı gelmiyor. 1000-5000 km arasında araçlar satılığa çıkıyor. Ev alma planı olan bir kişi 1 günde mi karar veriyor ev almaya. Çünkü araçlardaki km ler uzun yolda 1 hafta da yapılabilecek rakamlar. Maksadı ev almak olan bir insan en azından 6 ay araştırır hesap yapar, şak diye 45-50 bin arabanın sıfırına verip bir ay sonra ev alacağımdan satıyorum demez herhalde.
Aracı izleyen veya kullanan arkadaşlar sizce bir sorun mu var da bu kadar erken 2.el e düşüyor bu araba.

Bu konuyla ilgili bir anket açtım bakalım sonuç ne olacak.

ANKET

Son düzenleme:

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Bildiğim kadarıyla araç kredisiyle alınan araç devri kredi bitimine kadar verilemiyor. Ha zaten ihtiyaç kredisiyle aldıysa nakit para zaten elinde.

Alıcıdan alır parayı,kapatır krediyi nakit sonra verir satışı..

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha dusuk faizle tekrar kredi cekersin gider o parayla arac kredisini kapatirsin arabayi satarsin elinde sicak para olur

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
Bütün mesele kredi çekip para çevirmekse sıkıntı yok.

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabi bilmiyoruz benimki sadece tahmin başka şeyde olabilir mal bozmak denir ona gida sektöründe çok yapilan bişeydir mali vadeli alir daha ucuza nakit satar parayi cevirirsin ;)

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca ev almak öle uzun işler olmuyor kısmet olduktan sonra :) ben 4 gün içinde ne olduğunu bile anlamadan arabayı saatım krediyi cektim evi aldım p.tesi evi gördüm persembe tapuyu aldım Allah kısmet edince patır patır oluyo valla ben hala inanamıyorum :)

Son düzenleme:

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
ayrıca ev almak öle uzun işler olmuyor ben 4 gün içinde ne olauğunu bile anlamadan arabayı saatım krediyi cektim evi aldım p.tesi evi gördüm persembe tapuyu aldım Allah kısmet edince patır patır oluyo valla ben hala inanmıyorum :)
Bu da iyiymiş :) hayırlı olsun.

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca ev almak öle uzun işler olmuyor ben 4 gün içinde ne olauğunu bile anlamadan arabayı saatım krediyi cektim evi aldım p.tesi evi gördüm persembe tapuyu aldım Allah kısmet edince patır patır oluyo valla ben hala inanmıyorum :)

hayirli olsun