yeni astra hakkında(araba alındı, ilginen herkese tesekkurler)

sndrk11

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: yeni astra hakkında(araba alındı, ilginen herkese tesekkurler)

buradan iyi dileklerini sunan bütün abilerime kardeşlerime teşekkür ediyorum yarın arayacağım eski sigortamı  acaba 1 ay önce arabamın pert olmasını dert edip çok fiyat farkı koymaya çalışırlarsa abimin üstüne ya da babamın üstüne yaptırmayı düşünüyorum  eğer eski fiyattan verirlerse ya da 200-300 tl eklerlerse direk kendi üstüme alacağım hayırlısı olsun

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Hayırlı uğurlu olsun. Dediğin gibi çok fark koyarlarsa başkasının üstüne olsun sıkıntı yok. Ama ben araçtan alacağın keyif ve haz konusunda kefilim.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun, Allah kazasız belasız, keyifle binmeyi nasip etsin.

Gökalp1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlısı olsun eğer muafiyetin varsa mesela %65 en kötü ihtimalle %15 e falan düşebilir. Ayrıca araç babanın üstüne de olsa bazı kasko şirketleri kaza yapana bakıyor yani baban yaştan yırtarken sen kaza yaparsan ödemeyebiliyor o yüzden iyice soruşturun

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı uğurlu olsun, tketimi arttırdığı gerçek ama otomatiğin de konforu bir başka gerçekten.

sndrk11

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugün aradılar ellerine neptün mavisininde düştüğünü söylediler başta neptün mavisi diye ısrar ettiğim için haber verdiler sizce beyaz mı neptün mavisi mi? (opel 1.4 140 hp (hb) sport otomatik)

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Astralarda en yaygın kullanılan renkler siyah ve beyaz.Sonrasında teknik gri ve neptün diye gidiyor hangisi hoşunuza gidiyorsa onu seçin ama beyaz daha güzel.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sndrk1 link' Alıntı:
bugün aradılar ellerine neptün mavisininde düştüğünü söylediler başta neptün mavisi diye ısrar ettiğim için haber verdiler sizce beyaz mı neptün mavisi mi? (opel 1.4 140 hp (hb) sport otomatik)

Bu kesinlikle sizin beğeninize kalmış ama...

Bakımı kolay, daha çok tercih edilen bir renk isterseniz beyaz,  :)
Sokaklarda sıklıkla rastlamayacağınız, bakımı biraz daha zor ama farklılık yaratacak bir renk isterseniz neptün mavisi  :)

Ben Neptün mavisini çok beğeniyorum ve farklı olmak adına maviyi tercih ederdim.  :)

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

+1 katılıyorum, neptün mavisi gerçekten çok güzel bir renk ve kendine baktırıyor. Güncel astra'larda en beğendiğim renk diyebilirim, şöyle bir negatif yönü olabilir: bir sürtünme, kaza durumunda felan aynı rengi tutturmaları zor olabilir.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

öncelikle aracınız hayırlı olsun diyorum. ve iki renk arasında bir neptün mavi araç sahibi olarak birkaç özet sunmak istiyorum benim aracım edition olmasına rağmen renk araca çok şey katıyor. Titiz biriyseniz yani aracınızın dış yüzeyinde çok az bir toz gördüğünüzde bile çıldırıyorsanız bu rengi tavsiye etmem şahsen yıkamadan sonraki gün toz görebiliyorum ki kendi emeğim ile yıkıyorum aracımı o daha zor olduğundan toz çıldırtabiliyor.

Beyaz alırsanızda filmler ile müthiş bir görüntü elde edebiliyorsunuz ayrıca daha uzun süre temiz kalıyor herşey beyaza yakışıyor en basitinden kırmızı amblem bile... Neptün mavide daha seçici olmak zorundasınız aksesuarda... arkadaşımızın dediği gibi boya tutmaması ihtimalinide göz önünde bulundurmak lazım.

şunu söyleyebilirim ki aracımı yıkayıp yola çıkınca dükkanların camlarındaki aracımın yansıması ve bakışlar beni mutlu ediyor... trafikte sırf rengi için ışıkta beklerken bakan birçok kişi gördüm özellikle rengini soranda çok denk geldim renkten memnunum şimdilik ve tavsiye ederim ama beyazın asaletide kendine yakışıyor yıldızımızın.

Beyaz asalet Neptün ise hayranlık bana göre tercih senin tekrar hayırlı olsun güzel günlerde kullanman dileği ile