yeni astra hakkında(araba alındı, ilginen herkese tesekkurler)

sndrk11

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: yeni astra hakkında(tavsiyelerinize ihtiyacım var)

sallierim link' Alıntı:
astrayı öneriyoruz ama otomatiğini önermiyoruz :).eğer beklemek isterseniz 1.6 dizel gelecek.yoksa skoda octaviaya bakabilirsiniz.leon da güzel seçim.ama astra alacaksanız 1.4T motor sport ya da cosmo manuel olarak yakıtta sizi üzmez.performans olarak da tsi motorlardan bir kademe daha iyi.Renk olarak da beyaz tavsiyedir :)
1.6 dizel ne zaman gelecek bilginiz var mı 2014 te gelir mi

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.6dizel 2014 ortasında geliceği mart nisan gibi söylenti var ama bence 2015de yeni kasayla gelicek kısmet diyoruz :D

sndrk11

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

54.300 tlye  1.4 astra hb  140 hp sport paket otomatik  aldım bugün kaporamı verdim hayırlısıyla bu sefer inşallah kazasız belasız ve uslu kullanırım  neredeyse gitmediğim opel satıcı kalmadı istanbulda ama değdi bir tane son anda buldum müsterinin teki son anda vazgeçmiş direk gittim aldım aklımda neptün mavisi vardı ama beyaz almak zorunda kaldım her şeyde vardır bir hayır:) yardımcı olan benimle ilgilenen herkese teşekkür ederim.(aracımı 2 ocakta alacağım 433 tl lik para varmış onu ödemeyin dediler boşuna sağolsunlar:) )

şimdi size başka bir şey danışmak istiyorum  21 yaşındayım yaklaşık 1 ay önce karşı tarafın hatasıyla  aracım (yeni leon 2013 dizel otomatik) pert oldu şimdi sigorta yaparken  çok çok fazla benden para alırlar mı yine çünkü ben tanıdık vasıtasıyla iyi bir yerde 1200 tl ye sigorta yaptırmıştım  şimdi ne kadar alırlar benden babam emekli onun üstüne yapsam daha mı ucuza mal olur eğer arada ciddi fark yoksa yine üstüme almak istiyorum

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

sndrk1 link' Alıntı:
54.300 tlye  1.4 astra hb  140 hp sport paket otomatik  aldım bugün kaporamı verdim hayırlısıyla bu sefer inşallah kazasız belasız ve uslu kullanırım   neredeyse gitmediğim opel satıcı kalmadı istanbulda ama değdi bir tane son anda buldum müsterinin teki son anda vazgeçmiş direk gittim aldım aklımda neptün mavisi vardı ama beyaz almak zorunda kaldım her şeyde vardır bir hayır:) yardımcı olan benimle ilgilenen herkese teşekkür ederim.(aracımı 2 ocakta alacağım 433 tl lik para varmış onu ödemeyin dediler boşuna sağolsunlar:) )

şimdi size başka bir şey danışmak istiyorum  21 yaşındayım yaklaşık 1 ay önce karşı tarafın hatasıyla  aracım (yeni leon 2013 dizel otomatik) pert oldu şimdi sigorta yaparken  çok çok fazla benden para alırlar mı yine çünkü ben tanıdık vasıtasıyla iyi bir yerde 1200 tl ye sigorta yaptırmıştım  şimdi ne kadar alırlar benden babam emekli onun üstüne yapsam daha mı ucuza mal olur eğer arada ciddi fark yoksa yine üstüme almak istiyorum

֖ncelikle hayırlı uğurlu olsun. Bende de aynı araçtan still paketli var. ֖nce ki yorumda söylediğim gibi kullanan bilir verdiği hazı. Kullandıkça ne demek istediğimi anlayacaksın  :) Kasko/sigorta konusuna gelince; yaşdan dolayı benimde sende olacağı gibi fiyatlar yüksek çıkıyor. İlla heves icabı benim üzerime olsun demiyorsan babanın üzerine almanı tavsiye ederim. Kasko bu şekilde daha az çıkacaktır. Ancak sigorta ister istemez geçmiş kazana bakmaksızın yeni model araba olduğundan yüksek çıkacaktır.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Ynt: yeni astra hakkında(araba alındı, ilginen herkese tesekkurler)

hayırlı olsun ,Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Astra degil onermedigimiz otomatikdi; araci alirken tum c sinifi araclari test ettim cok acik soyluyorum premium araclar haric yani v40 , a serisi, 1 serisi , a3 ;astranin rakibi yok sadece giulietta kafa karistirir. Ben olsam ayni araci manuel stil paketle alirdim. Yakit gercekten onemli em son ne zaman depoyu doldurdugunuzu hatirlamamak guzel bir duygu;)

Stskeep

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı uğurlu olsun güle güle kazasız belasız kullanın inşallah :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İstanbulda düz vites araba.. walll

Otomatik konforu başka tabiii astrada 6 silindir arabayla ayni yakiyor o ayri.

sndrk11

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
֖ncelikle hayırlı uğurlu olsun. Bende de aynı araçtan still paketli var. ֖nce ki yorumda söylediğim gibi kullanan bilir verdiği hazı. Kullandıkça ne demek istediğimi anlayacaksın  :) Kasko/sigorta konusuna gelince; yaşdan dolayı benimde sende olacağı gibi fiyatlar yüksek çıkıyor. İlla heves icabı benim üzerime olsun demiyorsan babanın üzerine almanı tavsiye ederim. Kasko bu şekilde daha az çıkacaktır. Ancak sigorta ister istemez geçmiş kazana bakmaksızın yeni model araba olduğundan yüksek çıkacaktır.

iyi dilekleriniz için öncelikle teşekkür ederim abimin çalıştığı şirketin ortak olduğu tanıdıklar sayesinde 1200 tl ye yaptırmıştım (bir çok kişi inanamadı :) ) yine bu fiyatlara yaptırabilirim ama tek çekincem geçmiş kaskomada bakacaklar mı çünkü şyle diyeyim eylülde aracımı aldım o şirkette kaskomu kendi üzerime 1200 tlye(21 yaşındayım) yaptırdım  kasım sonlarında araç pert oldu şimdi yine aynı şirkette yaptırmayı düşünüyorum kaskomu sorun çıkartırlar mı yoksa  geçmiş kazama filan bakmazlar mı direk yeni araç olduğundan öyle mi sayarlar

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Geçmişte ki kazanızın kaskoya ne şekilde yansıdığını bilmiyorum ama aynı şirkete yaptırıyorsanız illa ki size kolaylık sağlayacaklarını düşünüyorum. Benim bu üçüncü arabam/üçüncü kaskom ve hasarsızlık indirimide var kaskoyuda opel'e yaptırdım yine ama lanet olsun ki yaş problemi yüzünden risk sınıfına girdiğim için 1.000 civarına mal olmuştu rakamı net hatırlamıyorum. Halbuki şehiriçi orta şeritte 70'i geçmeyen adamım  :(