yeni astra hakkında(araba alındı, ilginen herkese tesekkurler)

sndrk11

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: yeni astra hakkında(araba alındı, ilginen herkese tesekkurler)

neptün mavisini aldım hayırlısı olsun boya konusunda ise  sıkıntı olacağını sanmıyorum konuştum opel servisiyle boya kalktıgında her aracta farkediliyor dedi ve hepsinin boyası mevcut boya tutma konusunuda sordum sıkıntı olmaz dedi bir kez daha teşekkür ederim size değerli görüşleriniz için

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

sndrk1 link' Alıntı:
neptün mavisini aldım hayırlısı olsun boya konusunda ise  sıkıntı olacağını sanmıyorum konuştum opel servisiyle boya kalktıgında her aracta farkediliyor dedi ve hepsinin boyası mevcut boya tutma konusunuda sordum sıkıntı olmaz dedi bir kez daha teşekkür ederim size değerli görüşleriniz için

şimdiden hayırlı olsun o zaman, güzel resimlerini bekliyoruz arabanızın.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı uğurlu olsun, iyi günlerde kullanmak nasip olsun.

sndrk11

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugün yine aradılar arabadan bayan bana eğer istersem boya koruma full paket(jelatinle cevrılme camları koyulastırma vs dahil)  750 tl  ayrıca 1800 tl blueetoth navigasyon geri donus kamerası dahil  150 tl ye motor koruma altına bişey koyacaklarmış  bunlar için ne diyeyim sizce sadece motor koruma mı alayım yoska bunlar boş şeyler mi çünkü bu kadar para verecegime cosmo paket alırdım daha iyi ne yapayım sizce

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1800tl ne marka taktıklarına göre navigasyon değişir.Ama güzel fiyat diğer boya koruma yada motor koruma yaptırmayın boşverin zaten kış.Yaza girerken kendiniz yaptırırsınız bütçeniz varsa 1800 e alın yoksa gerekte yok açıkcası benim hiç ihtiayacım olmadı bluetootha navide telefonda var gerekirse hemde 100 liraya alınmış goldmaster dont panic yüklü navi var ufak oda iş görüyor :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sndrk1 link' Alıntı:
bugün yine aradılar arabadan bayan bana eğer istersem boya koruma full paket(jelatinle cevrılme camları koyulastırma vs dahil)  750 tl  ayrıca 1800 tl blueetoth navigasyon geri donus kamerası dahil  150 tl ye motor koruma altına bişey koyacaklarmış  bunlar için ne diyeyim sizce sadece motor koruma mı alayım yoska bunlar boş şeyler mi çünkü bu kadar para verecegime cosmo paket alırdım daha iyi ne yapayım sizce

Size 150 TL'ye motor koruma diye bahsettikleri şey muhtemelen karter korumadır.
Karter koruma taktırmanızı tavsiye ederim ama servise kesinlikle 150 TL vermeyin.
Dışarıda 50-60 TL + işçilik gibi ücretlere halledebileceğiniz bir işlem.

faruk4143

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Ön tamponla kaputa film cektirin kesinlikle. Ben hep iyiki yaptirmisim diyorum.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sndrk1 link' Alıntı:
Navigasyon tavsiye ederim benim ve birçok arkadaşımızın var sitede gayet memnunlar ama o özel birşey eliniz bollaşınca yaptırabilirsiniz acele etmeye gerek yok.

Boya koruma ben yaptırmadım baştan savma iş yapmasınlar diye özel kendim müsaitken görerek yaptırdım.

Nikelaj güzel duruyor tavsiye ederim fiyatta çok uçuk söylemişlerdi ben alamadım 600 TL dediler birde yan sanayi 600 asla yanaşmadım.

Motor koruma (Karter koruma) işe yarar birşey zira bayramda kurban kesim yerinde yol çok kötüyken sürttüm iyiki almışım dedim yoksa işim zordu yalnız arkadaşımızında dediği gibi 150 fazla... Dışardan yaptırınız yada fiyat indirsinler.

Onca para veriyorsunuz aracınız için cam suyu, güneşlik gibi ürünleri mutlaka isteyin veriyorlar isteyince.

Ben yapamadım ama yapanları gördüm alırken aracı Karter korumayı hediye etmişti servis veya arka park sensörünü ikisinden birini hediye etsinler görüşün

Ayrıca kaput korumayıda mutlaka yaptırın ben bunu hediye aldım komple kaput korumayı tamponunda bir kısmını

faruk4143

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Orhan UYAN link' Alıntı:
Navigasyon tavsiye ederim benim ve birçok arkadaşımızın var sitede gayet memnunlar ama o özel birşey eliniz bollaşınca yaptırabilirsiniz acele etmeye gerek yok.

Boya koruma ben yaptırmadım baştan savma iş yapmasınlar diye özel kendim müsaitken görerek yaptırdım.

Nikelaj güzel duruyor tavsiye ederim fiyatta çok uçuk söylemişlerdi ben alamadım 600 TL dediler birde yan sanayi 600 asla yanaşmadım.

Motor koruma (Karter koruma) işe yarar birşey zira bayramda kurban kesim yerinde yol çok kötüyken sürttüm iyiki almışım dedim yoksa işim zordu yalnız arkadaşımızında dediği gibi 150 fazla... Dışardan yaptırınız yada fiyat indirsinler.

Onca para veriyorsunuz aracınız için cam suyu, güneşlik gibi ürünleri mutlaka isteyin veriyorlar isteyince.

Ben yapamadım ama yapanları gördüm alırken aracı Karter korumayı hediye etmişti servis veya arka park sensörünü ikisinden birini hediye etsinler görüşün

Ayrıca kaput korumayıda mutlaka yaptırın ben bunu hediye aldım komple kaput korumayı tamponunda bir kısmını
Arkadaşın aracı Sport. Cam nikelajı ve park sensörü var yani ;)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

faruk4143 link' Alıntı:
Arkadaşın aracı Sport. Cam nikelajı ve park sensörü var yani ;)
Evet haklısınız onu unuttum ben direk kendi başımdan geçeni yazdığım için :) o zaman karter korumayı alabilir zira bunu servisler sıfır araç alırken yapıyorlar sadece :) zaten tek ilgilendikleri an o denebilir araç satarken :)