Yeni Astra Fiyatları belli oldu

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada almanya sitesinde araç toplarken dikkatimi çekti Cosmo donanım la 1.3 CDTI alamıyorsunuz. Umarım TR de de böyle olmaz

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Walla Bülent sorma. Nette videosunu izlerken çok hoşuma gitmişti dashboardu falan, ambition lightining de yapmışlar vitesin altına ön konsola, kapılara vs.

Ama maalesef bunlar en üst donanıma giriyor, bu donanımla fiyat 50 bin vs olursa hiç alınmaz. En boşu da çok boş hakkatten. Dahsborad daki metalik kaplamalar bile yok. Kafamda bir yerde Insignia yı satıp astranın en dolusunu almak vardı, ama eğer Türkiye'de bir fiyat donanım ayarlaması yapmazlarsa zor gibi. Sonuçta o sınıfta bir arabaya 50 kaat vermek mantıksız geliyor bana.

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baz modele 37tl demiştim. cosmo dizele 45 felan demiştim. navi sunroof jant 52-56 felan demiştim. ama dizelde cosmo gelmeyecekmiş. 2.0 dizel zaten daha da pahalı olur. alınacak tek seçenek 1.4t otomatik kalıyor

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Almanyasitesinde 1.7 cdti görünüyor, bari o gelse. 1.3 CDTI ın cosmo gelmemesi çok saçma, zaten TR'de en çok tercih edilecek modellerden biriydi. Eğer değişiklik olmazsa dediğin gibi geriye bir tek 1.4T kalıyor almak için

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bir sonraki sene 1.7 nin geleceğini düşünüyorum fakat şimdilik bununla ilgili hiç bir bilgi yok. hatta 1.7 nin 110bg ve 140bg iki versiyonun geleceği duymuştum bakalım hayırlısı

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha şimdiden bu kadar örselemeyin arkadaşlar ya :) Gelsin, gidelim şovrumda görelim. Seçeneklere bakalım. Fiyatlara bakalım, ondan sonra düşünülür alınır :)

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Walla ne yalan söyliim Insignia'da da böyle olmuştum ben. TR'ye gelmesini iple çekmiştim. Şimdi asra için gün sayıyorum resmen. :)