yeni astra çalışma sorunu

• Konuyu başlatan yücel
  • Başlangıç tarihi
Y

yücel

Bilgi Girilmemiş
merhabalar öncelikle aranıza katıldığım için çok mutluyum.aracım 2006 model astra 1.3diesel aracım soğukken çalışmıyor yıllardır diesel araba kullandım bölesini görmedim bazen 3 bazen 5 bazense 10 marşta çalışıyor ve ızdırap oldu artık bende servise götürdüğümde programda bir sorun olmadığı herhangi bişeyin olmadığını sölediler birde acaba sizmi açlıştıramıyorsunuz demezlermi??? kafayı yememek elde değil 1985 model mercedes var babamda tek marşta çalışıyor yıllardır bir sorun olmadı o arabayı kullandığımda.2006 model araba motor soğukken çalışmıyor ısıtma bujisinden olabilir diyorum hata yok diyolar motor kaputunu açmadan hata bulunurmu? bu konu hakkında beni bilgilendirirmisiniz ne yapmalıyım davamı açmalıyım illada

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardes dorumdan okudugum(bu konu daha once acılmıstı) kadarıyla bu yenı astralarda kronık bı problemmıs.servıscı arkadaslarda sorunun bogazı temızleterek bı parca olsun gıderebılecegını soyluyorlardı ama kesın bı cozum bulunamıyormus.

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
kronikkk :(

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
şimdilik kronik ama ilerki günledre opel çözüm bulabilir. gaz kelebek boğazını temzilesinler biraz olsun faydası oluyor.

_KRAL_

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun exilegs serhandada var 1,3cdti

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok üzücü bişey bence. o kadar para ver sıfır araba al sabah çalıştırmak için uğraş dur:(

Noyan-03

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cdti

Bu sabah şoke oldum bir kerede aldı marşı......

Çok sinir bozucu ama her sabah soğukta illet ediyor..

Allah'a şükür daha 2.yi geçirmiyor...
Benim de direksiyon simidi değişti....

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Hayret ya o kadar para verip 0 km araba alcak adam ve sabah çalıştıracam diye uğraşacak ... :eek: :( :mad: