yeni astra çalışma sorunu

• Konuyu başlatan yücel
  • Başlangıç tarihi

emin28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim astramın marş motorunuda değiştirdiler garantiden. arayıp servise çağırdılar sorunum yok dedim olsun ücretsiz gelin değiştirelim dediler. şimdi çok süper çalışıyor. servise danışın bence.

mysterious

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki arkadaşlar, peoblem marş motorundaysa ve servis ücretsiz değiştirmezse fiyatı ne kadardır bunun... özel servisler işçilik dahil ne kadara deiştirirler?

VECTRA99

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba. Bende 2.0, 1999 vectra GLS var. Bozuk yollarda direksiyondan hafif bir tık tık sesi geliyor. Aynı şey direksiyonu kendime doğru çektiğimde de oluyor. Bu direksiyondaki bir boşluk mu, yoksa normal mi anlayamadım. Servise filan da götürmek istemedim. Çünkü bazen sağlam arabayı da bozuyorlar.

daskinoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar öncelikle aranıza katıldığım için çok mutluyum.aracım 2006 model astra 1.3diesel aracım soğukken çalışmıyor yıllardır diesel araba kullandım bölesini görmedim bazen 3 bazen 5 bazense 10 marşta çalışıyor ve ızdırap oldu artık bende servise götürdüğümde programda bir sorun olmadığı herhangi bişeyin olmadığını sölediler birde acaba sizmi açlıştıramıyorsunuz demezlermi??? kafayı yememek elde değil 1985 model mercedes var babamda tek marşta çalışıyor yıllardır bir sorun olmadı o arabayı kullandığımda.2006 model araba motor soğukken çalışmıyor ısıtma bujisinden olabilir diyorum hata yok diyolar motor kaputunu açmadan hata bulunurmu? bu konu hakkında beni bilgilendirirmisiniz ne yapmalıyım davamı açmalıyım illada

arkadaşım yetkili bir opel servisine gidip sistemden arabanın numarasına baktırt..belirli numaralı araçlara(numara derken motor numarası heralde) garantiden yeni marş motoru takıyorlarmış...ama çok sıra varmış..ben de geçen gittim..benim durumu irdelemem üzerine servis elemanı " aa evet sizin aracın da marş motoru değiştirilmesi gerekiyormuş" dedi...