Yeni Astra, Astra Oldu!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonunda dediğiniz oldu, Astra makyajlandi.Bu haftaki AutoShow dergisinde detayları ve resimleri var.2007 Şubat da satılmaya başlanacak diye duydum

_KRAL_

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar telefon bilgisayar araba bunların değisimine yetişmek için sağlam cukka lazım valla bendede o yok oyüzden olanla idare edin:D

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bayağı bir hareket var o zaman...geçen 2009 da yeni focus falan diye resimler çıkmıştı ya bizimkiler de boş durmayacaklar yani helal...

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pzeronero' Alıntı:
Sonunda dediğiniz oldu, Astra makyajlandi.Bu haftaki AutoShow dergisinde detayları ve resimleri var.2007 Şubat da satılmaya başlanacak diye duydum
İNŞALLAH DEDİKLERİN DOGRUDUR şubatta gelir araba alıcam sıfır deliricem ne alcama karar veremedim

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
CiMiX' Alıntı:
hocam bende de astra classic warr.peki yenisi eskidiyse bnki nolcakk antikamı???:) :)

adı üstünde klasik oldu onlar da :)
en yeni astra 2009'da piyasaya çıkacak...
2007 içerisinde makyajlanacak olan astra'da abartılı değişiklikler olmayacak.
ön panjur logo altı ile sis farının bulunduğu plastik aksama krom çıtalar eklenecek ve farlara dikkatli bakıldığında xenon'ların soldan sağ tarafa taşınmış olduğu görülecek.

makyaj sadece bundan ibaret olarak kalacak ve yeni kasalar 2009 senesi içerisinde piyasaya sürülecek...

kardeş dün bi otomobil dergisinde resimlerini gördüm ama sölediğin gibi diil malesef. sis farının etrafındaki siyah ızgara değişmiş biraz daha şık duruyo. ön panjur ve alt panjur krom kaplama. farlarda değişiklik yok aynı. ön kaputtta hatları biraz daha keskinleştirmişler. ayrıca arka stoplarda 3 boyut hissi artırılmış. benim en çok hoşuma giden iç kısımda. piano boyası kullanılmış çok harika duruyo kokpitte

ORDUdrift

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
artık bizde bayide bakarız yeniastralara benim ki 2005 benim arabada eski astra oluyor o zaman

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...