Yedek Parça Siteleri

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
  • Beğen
Tepkiler: Mustafa Feyzi

Murat

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
  • Beğen

Mutlugun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yağ filtresinin orjinal olması tavsiye edilir genelde, kullananlar memnunsa sorun yok. Bir de şu şekilde bir yorum gördüm.

"2013 1.4 t için sipariş ettim. Ürünler GM marka muadili ama elinize aldığınızda GM kadar kaliteli olmadığını anlıyorsunuz. Polen filtresini FORD&VOLVO uyumlu olanı gönderiyorlar, daha ucuz olduğu için. Ama birebir 1.4t için uyumlu ürünler. "

Göz önünde bulundurun.

Mustafa Feyzi

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.onlineyedekparca.com/Opel-Astra-j-14-Turbo-Periyodik-Bakim-Seti-GM,PR-14421.html Değerli abiler bu set fiyatı uygun mudur? İlk defa bakım yaptırcam parçamı kendim alayım istiyorum. Önerileriniz varsa eğer memnuniyetle karşılarım.
Bu siparişi verdim bakalım hayırlısı. Gedizler yetkili servisten maille fiyat aldım. 1221 lira fiyat çıkardılar, indirimle birlikte 996 liraya düşüyormuş. Artık servise götürme durumumuz olmasa da en azından orjinal parçaya 3-5 kuruş fazla vererek araca bakmaya çalışcaz.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Fiyat çok yüksek değilmi :)

Mustafa Feyzi

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyat çok yüksek değilmi :)
Bilmiyorum ki.:) Dediğim gibi ilk defa yaptırcam hatta günü gelmediği halde yaptırcam. Orjinal güvenilir diye aldık bakalım Cemil hocam hayırlısı :)

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Yani bana göre yüksekte, o yüzden imada bulundum :)..Hayırlısı..Önemli olan kafanızın ve içinizin rahat etmesi...Mustafa hocam :)

• Beğen

Murat

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bu siparişi verdim bakalım hayırlısı. Gedizler yetkili servisten maille fiyat aldım. 1221 lira fiyat çıkardılar, indirimle birlikte 996 liraya düşüyormuş. Artık servise götürme durumumuz olmasa da en azından orjinal parçaya 3-5 kuruş fazla vererek araca bakmaya çalışcaz.
En iyisi arkadaşım orjinal almışsın hayırlı olsun için rahat olur pahalı diye üzülme en iyisi çünkü

---- Seri mesaj engellendi. Mesajlar birleştirildi. (Opel Forum) ----

Ustalık nereye gideceksin varmı bildiğin yer

Son düzenleme:

Mutlugun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yakin donemde aldim ayni seti, bujilerle beraber ederi denilebilir. Euro kaynakli bir zam gelebilir yakinda, bunlari da arayacagiz.

Fren diski aldigim bosh bayisi zam hazirligindaydi.

Mustafa Feyzi

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En iyisi arkadaşım orjinal almışsın hayırlı olsun için rahat olur pahalı diye üzülme en iyisi çünkü
Tesekkur ederim ustam yok tanidik vasitasiyla gitcem bi yere ama oneriniz varsa degerlendiririm.
---- Seri mesaj engellendi. Mesajlar birleştirildi. (Opel Forum) ----

Ustalık nereye gideceksin varmı bildiğin yer