Yarın araba alacağım acil lütfen

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
ver bea bakarız

Egeadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Egeadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam baksana okudum bnde easytronikler sakatmış :(

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yalnız koyu renkli fiesta da hesap ettiğimizde günde yaklaşık 100 km yol yapmış oluyor..Şirket aracı olarak kullanılmış olabilir de..

Egeadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonuç olarak astralardan birini seçmek daha mantıklı olacak sanırım ? siyah olan güzelde siyah çok çizik gösterio diyorlar kullanan arkadaslarımda birde easytriptoniklerin arıza şansı daha yüksekmişte :s gidip 4.yümü alıcam bu gidişle :D

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya sen benim dediğime bakma her easytronic arıza çıkartacak diye bir şey yok... :)
sadece iki kere düşünülecek bir durum.. bulunduğun yerde bu işten anlayan var mı yok mu o önemli... mesela ben afyonda yaşıyorum ama burda mümkün olduğunca az gitmek istiyorum sanayiye... öncemli işlerimi izmirde halletmek istiyorum... sonuçta afyonda 100 tane corsa vardır, izmirde 5000 misal...

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
ben bugün itibarı ile 1 senedir kullanıyorum easytronic astrayı. Çok memnunum çok zevkli. Unutma tam otomatiklerinde arızaları var ve zor tamir oluyor. Ama easy ler daha kolay tamir oluyor

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün bilen bir arkadaşıma sordum, fiesta titanium için 27 bin çok az kesin birşey vardır dedi. Hele galerici kesinlikle vermez diyor. Dikkatli olun.

Egeadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamam teşekkür ederim astrayı alıcam gibi duruyor. Ama şundan emin olmak istiyorum ikiside hiç bir sorun olmadıgını varsayarsak diyelım hile hurda yok bişi yok 27.000 tl ye 2010 titanyum almaktansa 29.000 tl ye 2008 astra almak mantıklımı ?