Yardim..

akın27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hımmm.Eee amfi olmadan jbl comp.le değiştirsemde hikaye diyosunuz yani!!peki bu tesisatçı kardeş niye abi idare eder dedi.siz ne düşünüyosunuz?

OKİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence ses çıkarmı çıkar anlamında sölemiştir ama eğer comp takıcaksan aracına mutlaka anfi şart nedeni ise anfi üzerinden comp bağlıyacağın kanalın sürücü swichini high pass yapıp midlerinin çalışma frekansına uygun ayarı yapabilmen bu ayarı doğru yaptığında comp dinliyorum dersin :) yoksa bunun haricinde anfisiz veya doğru ayarı yapılmamış bir anfi sana sadece farklı bir hoperlör dinliyormuşsun havası verir o kadar

m__sonmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
amfisiz bağlanan komp ların modeli yanlış hatırlamıyorsam gto0607 gto0506 diye ama genede istediğin verimi varirmi bişi diyemem o yüzden amfi ve komp.ları ii seç derim açıkçası amfisiz bağlanan komp.lardan hiç kullanmadık kullanan birinide henüz tanımıyorum çevremde :(

akın27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bi arkadaşım kullanmadığı harward 150*150 amfisini bana verdi ve orjinal kolonların kalsın bir tane kutulu 1000 lik jbl subwoofer al arkaya koy tamamdır dedi.Tesisatçıya sordum güm güm vurur tadı olmaz dedi.Yav hem sub hemd comp.takım almak zorundamıyım!!Bu amfiyle ne yapıcam yardımcı olurmusunuz?