Yardim..

akın27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar.Sony GT220 cdçalar aldım.E haliyle aracımdaki hoparlörlerim zayıf kaldı.Öğrenmek istediğim aracımdaki orjinal kolonları söküp yerine çok abartmadan idare edicek şekilde daha güçlü bişeyler takabilirmiyim.Bilgisi olan arkadaşlar varsa marka ve model konusunda yardımcı olurlarsa sevinirim.

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkdaşım tabiki var. model çok. en iyisi kolonların takılı olduğu yere bi bak. kaç cm çapı var diye. veya bilen arkadaşlar forumda söyler. sonrası zaten kolay. bence alcaksan cadence veya jbl al. tabi dediğim gibi modelleri çok. fiyatına göre kalitesi belli olur. ayrıca eğer bir oto tesisatçısından alcaksan ztn o sana söyler.

m__sonmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
merhaba arkadaşım kapılara takılan compenant sistemler var jbl'in bunların çapı değişik ebatlarda mewcut bi müzik tesisatçısına başvurursasn sana detaylı yardımcı olabilir

akın27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler arkadaşlar.

serbest

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşında dediği gibi kapılar için jbl mid takımlar var onları öneririm..Tabii onlar için birde anfi lazım...Ama güzel bir ses alırsın...

akın27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet tesisatçıda aynısını önerdi.Elinde yokmuş İstanbuldan getirtirim dedi(bir takım 200 ytl).Ama ben internetten(sahibinden-gittigidiyor)baktım 110-150 ytl arası değişiyor.Bu fiyat farkı nedir anlamadım arkadaşlar kafam karıştı!!

m__sonmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
jbl komp takımı 150-200 arası değişiyor watt ve çerceve çapı önemli gto6507 veya gto6506 öneririm

OKİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet tesisatçıda aynısını önerdi.Elinde yokmuş İstanbuldan getirtirim dedi(bir takım 200 ytl).Ama ben internetten(sahibinden-gittigidiyor)baktım 110-150 ytl arası değişiyor.Bu fiyat farkı nedir anlamadım arkadaşlar kafam karıştı!!
sanırım aradaki fiyat farkı birinde sadece satın alıyorsun diğerinde montajınıda yaptırıyorsun .

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende jbl component sistem alıcaktım ama ön kapıdaki delikler 15 cm cıktı vazgectim şimdilik onun için ekstra parcalar gerekebilir

jbl componentlerin 13 lükleri 110
16 lıkları 120 lira

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jbl komp takımı 150-200 arası değişiyor watt ve çerceve çapı önemli gto6507 veya gto6506 öneririm
murat bu komp takımları amfisiz olmuyomuş
amfi almadan ne kadar bişi yapılabilir kolonlara?
veya amfi maliyeti nedir??
ben de cdx414 ısmarladım bekliyorum arkadaşın gelmesini ;)