yardım ve tecrübelerinize ihtiyacım var

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben sana şöyle söyleyeyim. ben aracımı ilk aldığımda (ikinci elden) ayak üstü bi gazcıdan dolum yaptım. o gazı kullandığım sürece sürekli arıza lambası yaktı. bazen düşük hızda devir düşünce mesela araba çekmiyomuş gibi olunca yanardı lamba. Ama sonra hep shell'den alınca o lamba bir daha yanmaz oldu. Bu benim tecrübem sadece.
olabılır ya ben sureklı aynı yerden alıyorum ve cogu zaman yanıyor bır degısıklık ıyı olacak demekkı

tahtaravalli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
24000 km dir yanmıyor ilk taktırdıgımda yanmıştı sonra bilgisayarda söndürüldü ve (nazar degmesin) bidahada yanmadı

tahtaravalli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada ucuz pahalı demedim heryerden lpg aldım öyle bir sorunla karşılaşmadım.

mtunc2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en iyi gaz olarak ustalar hep aygaz dan basediyorlardı. shell de bazı istasyonlarda ipragaz bazılarındada shell gaz var diye biliyorum ama hiç denemedim. burock 2000 senin tavsiyenle birde sehll i deneyeceğim

tjet

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Aracımda BRC var ama OMVL de kullandım bence BRC den aşağı kalmaz bence senin problemin ustadan kaynaklanıyor. Arıza lambası yandığında arıza kodunu cihaza bağlatıp öğrenirsen problemin ne olduğu ortaya çıkar.

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en iyi gaz olarak ustalar hep aygaz dan basediyorlardı. shell de bazı istasyonlarda ipragaz bazılarındada shell gaz var diye biliyorum ama hiç denemedim. burock 2000 senin tavsiyenle birde sehll i deneyeceğim

ben konya yolundan 100. yıla sapan yola giderkenki shell'den alıyorum gazı. dediğim gibi bir keresinde iskitlerde kıytırık biyerden almıştım hoplaya hoplaya gidiyordu araba ve 1 depoyla 280 km anca yapabilmişti (60 YTL'lik gaz). Şimdi 400 km yapıyorum şehiriçi, bunun 50 km'si de benzin.

Aslında opet ve aygaz diyenler var da gaz satan opet yok yakınımda. Aygaz var ama o da eskişehir yolundan dönerken ters tarafta kalıyor. ben de shell'den alıyorum o yüzden. 3'tür shell'den alıyorum 400 km'den şaşmadı.

KAAN ARSLANLI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arıza lambasının hiç bir zaman yanmaması lazım. LPG ayarları iyi yapılmış bir araçta arıza lambası yanmaz...

lpg li araçta motor arıza lambası yanmayan yokmu peki? yoksa piyango bize mi vuruyor? bişey olmaz diye aldırmıyoruz ama ya önemli birşey çıkarsa ozman yandık işte

goshawk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende atiker sıralı takılı 5000 km oldu 1 kez ayarlandı.. çekiş - gidiş sorunu yok.. ama uygulamayı yapan sevis elamanı işi bilerek yapan eli becerikli bir arkadaş. kısaca usta..

esimsek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beninde OMWL marka 2 yıl oldu memnunum arıza lambasının yanmasını gaza geçince enjökterler sustuğu için arıza veriyor arasıra bendede yanıyor hiç bir sorun cıkmadı ..kullan bence