yardım ve tecrübelerinize ihtiyacım var

mtunc2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
6 ay önce aracıma omwl marka gaz sistemi taktırdım. aracımda zaman zaman motor arıza lambası yanıyor. servis gazdan, gazcı ise teknir bir sorun olduğunu söylüyor. gazcı parçaları değiştirdi ama yinede düzelmedi. en sonunda gazcı abi 50ytl daha ver istersen brc ye çevirelim dedi. sizin yardımınızı bekliyorum hangisi daha iyi omwl mi brc mi?
şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

lakiska

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
6 ay önce aracıma omwl marka gaz sistemi taktırdım. aracımda zaman zaman motor arıza lambası yanıyor. servis gazdan, gazcı ise teknir bir sorun olduğunu söylüyor. gazcı parçaları değiştirdi ama yinede düzelmedi. en sonunda gazcı abi 50ytl daha ver istersen brc ye çevirelim dedi. sizin yardımınızı bekliyorum hangisi daha iyi omwl mi brc mi?

Tereddütsüz BRC derim.

Fakat Marka kadar ustanın da çok önemi var.
İyi bir usta ve iyi bir ayarlama ile BRC de sorun yaşamazsın.
Ama ustan iyi değilse yada hatalı bir müdahale varsa BRCde de sorun yaşarsın.

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Brc çok daha iyi bir markadır ama lakiska'nın da dediği gibi ustanın önemi büyük

köseleci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 28 Ağustosta Atiker Taktirdim Servisine çok Memmnunum.1 Kez Ayar Yaptirdim Sadece Performans ,çekiş Ayni % 100 Memmnunum Süper Iyi Değil Diyenlerin Parasi çok Heralde Peşin 1050 Ytl Kayit Dahil
Benzin 3100civari Lpg 1760 Nasil Yakin Yahu Anlayamadim

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
taktırdığın yer bütün parçaları değiştirmiş ve hala arıza lambası yanıyorsa,Brc taksa bile yine arıza lambası yanacak.Bence ustanın çözemediği bir sorun var.Ben atiker taktırdım 7 aydır ayar bile yaptırmadım.Usta çok önemli marka isteğin kadar iyi olsun montaj hatalı olunca anlamı yok.

KAAN ARSLANLI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arıza lambasının kodu nedir? fakir karışım mesajı alıyorsanız, sorun lpg sisteminin ayarında.

mtunc2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arıza lambasının kodu nedir? fakir karışım mesajı alıyorsanız, sorun lpg sisteminin ayarında.

arıza lambası kodu derken anlayamadım. yol bilgisayarında herhangi bir problem göstermiyor. sadece ön konsolda motor lambası yanıyor oda araç birazcık zorlandığında yokuş çıkarken. akabinde de sönüyor

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benımkıde ara sıra yanıyor servıs ve sanayı ustaları lpg lı aracta yanabılecegını korkulacak bır sey olmadıgı soyluyorlar bende kullanıyorum

mtunc2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg li araçta motor arıza lambası yanmayan yokmu peki? yoksa piyango bize mi vuruyor? bişey olmaz diye aldırmıyoruz ama ya önemli birşey çıkarsa ozman yandık işte

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben sana şöyle söyleyeyim. ben aracımı ilk aldığımda (ikinci elden) ayak üstü bi gazcıdan dolum yaptım. o gazı kullandığım sürece sürekli arıza lambası yaktı. bazen düşük hızda devir düşünce mesela araba çekmiyomuş gibi olunca yanardı lamba. Ama sonra hep shell'den alınca o lamba bir daha yanmaz oldu. Bu benim tecrübem sadece.