Yan dikiz aynası arkalığı

laider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar aracımın sağ yan dikiz aynasını carptıktan sonra sağ yan dikiz aynasının arka kısmı (sadece plastik bolumu) kırıldı ve dustu. yan dıkız aynasının sadece arkasndakı plastık kısım yok ıç kısımdakı ayna da falan sıkıntı yok bahsettiğim plastık parçayı nereden bulabılırım yardımcı olabılırmısınız?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Son düzenleme:

GFB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ikitelli atatürk oto sanayide rahatlıkla bulabılırsınız eğer yetkili servisinde yaptırmayacaksanız.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
corsa için 15 liraya almıştım .10 lirayada boyattım ama astra biraz daha pahalı olabilir.

mehmetaliucar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim opel vectra olsaydı bende vardı gönderirdim ama onun çıkmasını bulamazsın yenisini alcan

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ikitelli atatürk oto sanayide rahatlıkla bulabılırsınız eğer yetkili servisinde yaptırmayacaksanız.

abi bırak ya oradakiler burnundan kıl aldırmayan tipler 1 liralık şeyi 10 liraya satıyolrar ve fiyat birliği yok yazık

Poem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende de var ayna sorunu :) Çıkmacıya gittim çiftine 200 tl istiyor adam. Bendeki kapı aynalarının siyah renkteki alt köşeleri kırık. Kırık derken parça bütünlüğü bozulmamış olsa yapıştıracam ama her ikisinde de yaklaşık ceviz büyüklüğü kadar eksiklik var. Çıkmacılara kızgın olduğum için öyle geziyoruz işte :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bende de var ayna sorunu :) Çıkmacıya gittim çiftine 200 tl istiyor adam. Bendeki kapı aynalarının siyah renkteki alt köşeleri kırık. Kırık derken parça bütünlüğü bozulmamış olsa yapıştıracam ama her ikisinde de yaklaşık ceviz büyüklüğü kadar eksiklik var. Çıkmacılara kızgın olduğum için öyle geziyoruz işte :)
Ben Astra G aynasının eksik parçasını şampuan ambalajı ile tamamlayıp, zeminini macun ile düzeltip boyamıştım. Bir sene kadar sorunsuzca kullandık, daha sonra kapağı ya birisi aldı ya da yolda düştü :(.

Poem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Astra G aynasının eksik parçasını şampuan ambalajı ile tamamlayıp, zeminini macun ile düzeltip boyamıştım. Bir sene kadar sorunsuzca kullandık, daha sonra kapağı ya birisi aldı ya da yolda düştü :(.
Aslında iyi fikir abi.