Yakıt tasarruf cihazı Fuel Shark

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
haklısın abi belki de amaç bu bizim burda motor ustasının biri yapmıştı gazetelere felan çıktı çok övdü ama ne biliyim inandırıcı gelmiyo böyle şeyler bana.

Memduh, benzinin bu kadar fahiş bir fiyatta satıldığı ülkemizde sürücüleri kandırmaya çalışan bir takım sülüklerin sahneye çıkması normaldir, normal olmayan şey ise bu sülükleri görmezden gelen yetkililerin vurdumduymazlığıdır. Maalesef günümüzde "kahrolsun falan filan kişi" desen, en az 10-15 tane yandaş hukuk adamı anında hakkınızda suç duyurusunda bulunur ama sayfa sayfa ilan veren bu sülükler için ise hiçbirisi parmağını dahi oynatmaz :(.

Bir zamanlar ortaya sık sık "yakıt tasarrufu sağlayan ürün" icat eden mucitler çıkardı ama nedense şu an hiçbirisi de piyasada yoklar. ;)

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Memduh, benzinin bu kadar fahiş bir fiyatta satıldığı ülkemizde sürücüleri kandırmaya çalışan bir takım sülüklerin sahneye çıkması normaldir, normal olmayan şey ise bu sülükleri görmezden gelen yetkililerin vurdumduymazlığıdır. Maalesef günümüzde "kahrolsun falan filan kişi" desen, en az 10-15 tane yandaş hukuk adamı anında hakkınızda suç duyurusunda bulunur ama sayfa sayfa ilan veren bu sülükler için ise hiçbirisi parmağını dahi oynatmaz :(.

Bir zamanlar ortaya sık sık "yakıt tasarrufu sağlayan ürün" icat eden mucitler çıkardı ama nedense şu an hiçbirisi de piyasada yoklar. ;)

Cok haklisin savas abi neden bunlara izin verirler ki ? Arti birde sadece bunlar icin demiyorum bu tur seyler satanlar gerekli yerlerden izinde aliyolar acaba hicmi kontrol etmeden izin veriyolar. Adam bir urun cikariyo yok tarim bakanligindan yok sanayi bakanligindan yani neyle alakali ise o bakanliktan izin aliyo nasil aliyo abi niye izin veriliyo.. milleti hic dusunmuyorlar mi? Valla ben anlamadim:)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
ben hayatımda bir tek nancharger kullanmıştım yakıt tasarufunu hesaplamamıştım fakat 4.5 hp dynooda(tarafsız) fark yaratmıştı hatta adamlar aracı çıkarmadan önce baya dalga geçmişlerdi fakat tasaruf konusu meçhul:)

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Bazı özel mıknatısları yakıt hortumuna montajlayıp tasarruf elde ettiklerini iddia edenler vardı. O bile bundan çok daha mantıklı...

Bu nedir yahu! :)

Bu tip tasarruf cihazlarını (!) gördükçe, hele de fiyatları oldukça uygunsa sormadan edemiyorum:

"Yahu madem bu zımbırtılar gerçekten tasarruf sağlıyor, milyar dolar bütçeleri olan, binlerce mühendis çalıştıran, sırf bu iş için yüzlerce dahiye mesai yaptıran, 100 km/0,01 lt daha az yaktırabilince acayip reklam yapan otomobil üreticileri gerizekalı mı?"

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
acayip işe yarıyor ben çakmaklığa çoklayıcı takıp bundan 5 tane taktım.Ankara-İstanbul dip gaz gidip dönüşte 1 lt benzin,3 lt lpg yaktı (lpg gaz halinde olduğundan malum biraz fazla yaktı)

Şiddetle tavsiye ediyorum çok faydalı bir cihaz+ 70 hp güç artışıda sağlıyor.A8 ile kafa kafaya gittik.Akıncılar gişede camı indirip abi ne bu araba,bayağı ciğerli,deli gidiyor dedi

Abi bir an ciddi ciddi söylüyosun sandım, ironinin dibine vurmuşun :D

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aha buda içi :D:D:D
platinum_small.jpg

bu yakıtı düşürsün gelsin bide ...neyse :D

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Üstünde mavi ışık yanması bile mucize :) Belki aracının ışıklandırma rengi mavi olanlar aksesuar diye takabilir.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erdttk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aksesuar diye bile takılmaz be bu :D