Yakıt tasarruf cihazı Fuel Shark

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
saçma geldı bana:D

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yukarda söyledim ya pek inandırıcı gelmedi diye :D ama ümit fakirin ekmeği. valla ne yapacağımızı karıştırdık bu benzin pahalılığında :(
doğru dersin abi...kalorifer açarsın ısınamazsın,benzin koyar biyere gidemezsin,karnım acıktı bi simit alam desen 1.40 olmuş bi küççük simit...
olmazmı ümit fakirin ekmeği tabi...napcaz ?anca hayal birgün herşey iyi olacak..inşallah olur..

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doğru dersin abi...kalorifer açarsın ısınamazsın,benzin koyar biyere gidemezsin,karnım acıktı bi simit alam desen 1.40 olmuş bi küççük simit...
olmazmı ümit fakirin ekmeği tabi...napcaz ?anca hayal birgün herşey iyi olacak..inşallah olur..

valla akşama kadar işyerinde arkadaşlarla arabaya nasıl binersem daha az yakar sürüş taktikleri , elektrik ne yaparsam daha az gelir , kombiyi güneş görünce kapatıp akşam açarsak mı az yakar vb..... gidiyo bunları konuşuyoz. böyle haberleri görüncede inanmasak da bir umut deyip paylaşıyoz. ALLAH yardımcımız olsun....(amin)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ülkede binlerce araç var, bu araç sahiplerinin sadece binde biri bu tür ürünleri denemeye kalksa adamlar iyi para kaldırırlar. Bu tür ürünlerden uzak durmakta fayda vardır.

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
acayip işe yarıyor ben çakmaklığa çoklayıcı takıp bundan 5 tane taktım.Ankara-İstanbul dip gaz gidip dönüşte 1 lt benzin,3 lt lpg yaktı (lpg gaz halinde olduğundan malum biraz fazla yaktı)

Şiddetle tavsiye ediyorum çok faydalı bir cihaz+ 70 hp güç artışıda sağlıyor.A8 ile kafa kafaya gittik.Akıncılar gişede camı indirip abi ne bu araba,bayağı ciğerli,deli gidiyor dedi

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ülkede binlerce araç var, bu araç sahiplerinin sadece binde biri bu tür ürünleri denemeye kalksa adamlar iyi para kaldırırlar. Bu tür ürünlerden uzak durmakta fayda vardır.

haklısın abi belki de amaç bu bizim burda motor ustasının biri yapmıştı gazetelere felan çıktı çok övdü ama ne biliyim inandırıcı gelmiyo böyle şeyler bana.

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunu bulan adamı NASA'ya almışlar. Ama çaycı olarak...