yakıt çig atıyor benzini

kamanlı40

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bujileri, hava filtresini,kople eksozu degiştirdim. eksoz emisyonda carbon oranı 5,37 cıktı muaneden geçmedi.yakıtı şehir ici 450 kr yakıyo sorun nedir aceba

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
hava debimetresidir

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ateşleme bobinini bozuk olabilirmi? bobin bujileri ateşlemiyordur. benzinde direk çiğ olarak egzosdan çıkıyodur.

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ateşleme bobiniyle debimetre veyahut oksijen sensörü egsostaki

bodrumda biz çalışırken ekin otoya gitmiştik muglada iyi ilgilenmişlerdi.bodrumda viraj z rotumuz koptu direk akis poryadan girmişlerdi olaya ;))

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buji kablolarını elinizle hissedin herhangi bir çatırdama sertleşme ufalanma varsa değiştirin.Disturbutor kapagının içini zımparalatın oksite karşı bunlardan da olur

kamanlı40

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar tavsiye üzerine bodrum sanayide Selahattin ustanın tamir hanesine gittim ismi Şafak oto buji lere bakti normal dedi. Bogaz kelebeginin orayi soktu ne görsek bildigimiz kömür olmuş boru dilikleri kelebek kapagı tikanmiş güzelce temizledi 2,5 saat ugraşti pırıl pırıl oldu taktı ve araba saat gibi oldu motor aglamaya başladı eksozdan su atıyor şimdi .eksoz emisyona goturdüm 1,30 çıktı ve gecti. Önceden 5,37 idi şimdi çok guzel oldu.masraf 70 tl aldı arkadaşlar bu sorunuda bu şekilde hallettik. bodrum icin tamirci tafsiyesi SELAHATTİN USTA . ŞAFAK OTO TEL: 0536 716 9672 TEMİZ VE KALİTELİ İŞÇİLİK YAPIYOR VE UYGUN PARA ALIYOR

DalyaNTurguT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar tavsiye üzerine bodrum sanayide Selahattin ustanın tamir hanesine gittim ismi Şafak oto buji lere bakti normal dedi. Bogaz kelebeginin orayi soktu ne görsek bildigimiz kömür olmuş boru dilikleri kelebek kapagı tikanmiş güzelce temizledi 2,5 saat ugraşti pırıl pırıl oldu taktı ve araba saat gibi oldu motor aglamaya başladı eksozdan su atıyor şimdi .eksoz emisyona goturdüm 1,30 çıktı ve gecti. Önceden 5,37 idi şimdi çok guzel oldu.masraf 70 tl aldı arkadaşlar bu sorunuda bu şekilde hallettik. bodrum icin tamirci tafsiyesi SELAHATTİN USTA . ŞAFAK OTO TEL: 0536 716 9672 TEMİZ VE KALİTELİ İŞÇİLİK YAPIYOR VE UYGUN PARA ALIYOR
Geçmiş olsun arkadaşım...
Benimde bir sorum olacak bu konuyla ilgili olabilir. Boğaz kelebeği, motorun her yeni çalışmasında hafif yollu ilk gaz verişlerde, (kalkış esnasında yada boşta) metal metale sürter gibi, cirrk diye bir ses çıkarır mı? Bende bu ses varda ondan sordum... Yakıt sarfiyatımda düzensizlik var, her zaman aynı güzergahlarda ve sakin modda araç kullanıyorum. Araç her aynı miktar benzin alışıma gittiğimde, farklı km'ler yapıyor.