Yağ&Leke Sökücüyle Araç Yıkama

murathoca42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
reklam kokan hareketler bunlar. forum kurallarına göre ilk üye arşivine kendinizi tanıtmalısınız
Cihat Bey, ürünün markasını vermedim ve ayrıca neden reklam yapayım. Ürün aracın üzerindeki her türlü lekeyi anında alıyor, dikkatimi çekti ve kullanımında bir sıkıntı var mı diye sizlere danışmak istedim. Nasıl baktınız bilmiyorum ama üye arşivinde de kendimi tanıttım zaten. Ülke insanı olarak bir olaya anında teşhis koyma olayımıza hastayım. Üç satır yazı yazdım anında "reklam kokan hareketler bunlar" olduk. Bakın ben devlet memuruyum pazarlamacı değil. Yarın birinin otomobiline zeytin yağlı defne sabunu kullandığını görürsem onu da buradaki üyelerle paylaşır ve akıl danışırım.Saygılar

murathoca42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugün ürünün arkasını dikkatlice okudum. Ürünün ön kısmında araç lastiği resmi var ve ayrıca talimatta araçlarda kullanıbileceği de yazıyor. Bir arkadaşımız ph değerini sormuş, dikkatlice baktım ama bu değerle ilgili birşey görmedim. Kullanma talimatını da ciddiye alarak en azından çam reçinesi vs. gibi normal yollarla kolay kolay çıkartamayacağımız lekelerin çıkartılabilmesi için kullanabileceğim kanısındayım. Araca yapışmış çam reçinesinin üzerine biraz sıkın ve 20 sn içerisinde nasıl akıp gittiiğini gözlerinizle görün.Saygılar

CHa.AY

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Cihat Bey, ürünün markasını vermedim ve ayrıca neden reklam yapayım. Ürün aracın üzerindeki her türlü lekeyi anında alıyor, dikkatimi çekti ve kullanımında bir sıkıntı var mı diye sizlere danışmak istedim. Nasıl baktınız bilmiyorum ama üye arşivinde de kendimi tanıttım zaten. Ülke insanı olarak bir olaya anında teşhis koyma olayımıza hastayım. Üç satır yazı yazdım anında "reklam kokan hareketler bunlar" olduk. Bakın ben devlet memuruyum pazarlamacı değil. Yarın birinin otomobiline zeytin yağlı defne sabunu kullandığını görürsem onu da buradaki üyelerle paylaşır ve akıl danışırım.Saygılar

ben size pazarlamacısınız ya da şusunuz busunuz demedim. ne güzel mesleğiniz var devlet memuru olmuşsunuz maşallah. kesinlikle hakaret yada sinirle yazmadım espri maksatlı yazmıştım ama artık devlet memurları olarak artık gülmeyi unuttukları için herşeyi tepkiymiş karşılıyorlar(sözüm meclisten dışarı)

yanlış birşey söylediysem affola.

iyi eğlenceler

murathoca42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Estağfurullah Cahit Bey affola ne demek, asıl siz kusura bakmayın, espri yaptığınızı anlayamamışım. Yalnız cidden bugün baktım ürünün kulanım talimatında araçlarda da kullanılabileceği yazıyor. Ben özellikle cant ve lastiklerde kullanıyorum sonuç mükemmel. Araç üzerindeki zor lekeleri de anında ve hiç uğraşmadan çıkardığını görünce sizlerle paylaşayım dedim. Gün gelir ürünü denerseniz görüşlerinizi veya bu tip zor lekeleri kolayca çıkaran ürün veya yöntemleriniz varsa bizlerle paylaşırsanız sevinirim.Saygılar

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başka bir başlıkta elle temas ettiğinde yaktığını çok dikkatli kullanmak gerektiğini yazmış bazı arkadaşlar. bu kadar tesirli bir ürünü ben olsam aracımda kullanmam.

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güldalla bayağı iyi sonuş çıkaranlar var ama ben beceremedim herhalde aracın dışına sıkmadıkça bir zararı yok ben motor temizliği düşünüyorum
ÖRNEK:
Mobile-0021.jpg

detailingclio12.jpg

NOT RESİMLER ALINTIDIR

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güldal :D ismi de ilginçmiş hani... Kesinlikle uzun vadede zararlı olacagı kanısındayım

tosunpasaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir iki üç bir bakmışsın boya dibe vurmuş olur bu tarz ürünleri boyadan uzak tutma taraftarıyım ha zift lekeniz vardır küçük noktalara belki dokundurulabilir ama tutupta sağına soluna çamuru gitsin şu gitsin diye bol keseden kullanmanızı önermem.

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence, sırf bu işi yapmak için bir sürü ürün varken, zorda kalmadıkça böyle şeylere yönelmemek gerekli.