xenon hakkında yardım lütfen

BluuBZeR0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi

6000k beyaz Renk
8000k Kristal Mavi
1000k Mor

böyle gidiyor.. En iyi aydınlarma orjinal 4200K oda sarı ışıktır..

Araçta güzel Görüksün istiyorsan 8000k Kristal mavi xenon çok iyi gözüküyor.
Ama 4200k ve 6000k ya oranla yağmurlu ve sisli havalarda görüşün düşer.. Havayı en iyi sarı ışık deler.Sis farlarına da xenon takmak bence işin gösteriş tarafı çünkü sis far adı üzerinde sisde sisi delip geçecek olan ışıktır..

Bunların arasında En iyisi 6000kdır.. Eğer ki mercek takmayacaksanız orjinal fara takacaksanız çok iyi ayarlatın far ayarınızı çünkü çok kuvvetli ışık saçtığından göz alabiliyor ve cezası var..
Orjinal xenon haricinde merceksiz zenon takımı cezaya giriyor..

Siz Mtec 6000k alın mercekte bulun bir yerden rahatınıza bakın :good:

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araçta ztn orjinal olarak mercek var, ondan Mtec 6000k sanırım en uygunu..

teşekkürler..

nastres

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba yeni katıldım aranıza xenon konusunu ben baya araştırdım 1000 kelvin aldım çok memnunum göstermez dediler ama hiç ilgisi yok çok güzel gösteriyor ayrıca ist aksarayda çok uykun fiyata bulabilirsiniz.

ozankumlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar biraz konuyu degiştiriorum ama ben geçen hafta junyan angel aldım sız şimdi junyanla xenon kullanmayın gibi bişeyler söylüyorsunuz... ben alırken junyanla xenon kullanma fln demediler hatta bian önce taktır daha iyi olur dediler!!

nastres

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
angel aldıysan h1 alman lazım xenonları şart çünkü sırıtır angellar xenonsuz,hiç bir problem olmaz ama junyan angelı tavsiye etmiyorlar bildiğim kadarıyla

brqcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar biraz konuyu degiştiriorum ama ben geçen hafta junyan angel aldım sız şimdi junyanla xenon kullanmayın gibi bişeyler söylüyorsunuz... ben alırken junyanla xenon kullanma fln demediler hatta bian önce taktır daha iyi olur dediler!!
junyanların kutusunda yazıyor sanırım

BluuBZeR0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet benım aldığım junyan kutusunda da yazıyordu ama ben taktım, şuanlık bir sorun yok ama far ayarı benı gıcık etti xenondan tam faydalanamıyorum çok çap gösteriyor xenonlarım.. 3-4 kere ayarlattırdım olmazsa ustayı alıp gece gece ayarlattıracağım :(