Vurup Kaçtı Astrama

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Vurup Kaçtı Astrama

hocam iyi sakin durabilmişsiniz ya.Sizi tebrik ederim sakinliğinizden ötürü.Ben kesinlikle sakin olamazdım.O adamı bulup hastanelik etmeden rahat edemezdim.Trafikte kazadır olabilir.Ama çarpıp kaçmak deyince orda duracan.Yok öyle milletin canına kast edip kaçıp gitmek.Polise şikayette bulunun köprülerde kamera mevcuttur.Bulununca da maddi ve manevi tazminat davası açın.

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

sallierim link' Alıntı:
hocam iyi sakin durabilmişsiniz ya.Sizi tebrik ederim sakinliğinizden ötürü.Ben kesinlikle sakin olamazdım.O adamı bulup hastanelik etmeden rahat edemezdim.Trafikte kazadır olabilir.Ama çarpıp kaçmak deyince orda duracan.Yok öyle milletin canına kast edip kaçıp gitmek.Polise şikayette bulunun köprülerde kamera mevcuttur.Bulununca da maddi ve manevi tazminat davası açın.

Kanka sizin oranın trafik lambalarından bişey anlamıyorum ben, biri vurup kaçsa kovalayamamda. Bir göbek üzerinde peşpeşe 3 tane ışık mı olur  032questn

okannacar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Köprü üstünden okmeydanına kadar takip etmeye çalıştım ancak diyer sürücüleride tehlikeye sokacağımı düşünerek yavaşladım , yoksa bende elime geçirsen artık allah biliyo neler yapardım ona , Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim.. Allah herkezi korusun

okannacar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar inanın sakin değilim ama trafikte kimsenin canına kast edemem , makasa girmek kusura bakmayın ama ölümle danstır çok istiyorlarsa pistlere gitsinler , kimsenin çoluğunu çocuğunu tehlikeye atmaya kanı beş kuruş etmeyecek adamların hakkı yok..direksiyonu üzerine kırmadığıma çok pişmanın sağımda kamyon vardı altına girseydi keşke yazıktır günahtır , sağda solda ben delikanlıyım diye geziyor şimdi delikanlılık kim bunlar kim insan bile değiller

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Kanka sizin oranın trafik lambalarından bişey anlamıyorum ben, biri vurup kaçsa kovalayamamda. Bir göbek üzerinde peşpeşe 3 tane ışık mı olur  032questn
Kanka Adanalıyı durdurmaya 1 ışık yetmiyor en az 3 olacak ki anca durduracan birinde  011zaa

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

2004 yılında kuzene Adana'dan Honda R6 motor almaya gittik, motorun yan aynaları yok.  ??? Kardeş motorun yan aynaları nerde? diye sorduk adama, "Biz arkamıza bakmayık" dedi. Ertesi sene barajyolunda kamyonun altına girmişti.

mhakangonul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bana devletin polisi! vurup kaçmaya çalıştı  kızgınkırbac kızgınkırbac kızgınkırbac peşinden gidip yakalayınca değişti davranışı

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun, bence polis işinizi çözecektir. İşte sırf bu sebeplerden ötürü araç içi kamera şart aslında. Hala alışkanlık edinemedik.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
2004 yılında kuzene Adana'dan Honda R6 motor almaya gittik, motorun yan aynaları yok.  ??? Kardeş motorun yan aynaları nerde? diye sorduk adama, "Biz arkamıza bakmayık" dedi. Ertesi sene barajyolunda kamyonun altına girmişti.
:D .This is Adana :D.Ama arabaya çarpıp kaçmak gerçekten kabul edilebilecek gibi değil.Resmen trafik canavarlığı yapıp kaçıp gidiyor.şerefsiz.