Vurup Kaçtı Astrama

okannacar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Vurup Kaçtı Astrama

Gerçekten onur-gul kardeşim sana da çok büyük geçmiş olsun bana vurup kaçan arkadaş keşke sağa çekip bir özür dileseydi bir utansaydı yaptığından inanın ağzımı açmazdım geçmiş olsun derdim , ama adamların gözü dönmüş E5 te araç kullanılamaz hale gelmiş durumda bu mobeselerden makasa girenler neden takip edilemiyor her sabah akşam görüyoruz bu adamları , bu akşam yine kaza vardı E5 sol şeritte bir araç vardı baya da hasar almış , hala bir önlem alınmıyor çiftlik gibi malesef memleket , ben maddiyatın peşinde de değilim ama o şerefsiz cezasını çeksin istiyorum alsınlar ehliyetini versinler 10 bin TL ceza veya atsınlar içeri bu insanlar katil adayı ortada geziyorlar ve kimse bişey yapmıyor kaza yapınca ceza alıyor yapmazsa yapana kadar can alana kadar devam ediyor bir çözüm mutlaka bulunmalı , daha önce başka bir trafik konusuyla ilgili başbakanlık kalemine yazı yazmıştım sorunum çözülmüştü bu sorunun kökten çözüm bulması için en azından E5 te farklı bir uygulama yapılması konusunda şikayetlerimi ilgili mercilere iletmeye çalışıcam belki sorunum çözüm bulamayacak ama insanlık adına bunu yapma gereği hissediyorum , hiç birimizin birbirimizin yaşamına kast etmeye hakkı yok ,  

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ևok geçmiş olsun.  :(

Savcılığa suç duyurusunda bulunup tarih, saat, araç rengi ve modelini belirten detaylı bir beyan verirseniz geçmişe dönük mobese kayıtlarından şahıs ve aracı tespit edilebilir.
Tespit edilirse de değer kaybı davası açmayı unutmayın. Bu hayvanlar laftan anlamaz, cebinden para çıkınca akıllanır.

kizilbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gogoank link' Alıntı:
çok geçmiş olsun. sağlıklı bir şekilde burada bizlerle birliktesiniz ya gerisi önemli değil. en büyük kazanız bu olmuş olsun. bir diğer yandan köprü üzerinde kontrol amaçlı kayıt sistemleri vardır. oradan bir sonuç çıkacaktır.
çok geçmiş olsun çamurluğunuzu değiştirin kapıyıda boyatın çamurlukla uğraşmayın sakın direk değiştirin boya işlemlerinizde serviste yaptırın çünkü servisler su bazlı boya kullanıyorlar ne belli oluyor nede ton farklı oluyor. Sonra bu işin peşini sakın bırakmayın o şerefsizi yakalayıp en az 3-5 bin tl para alın davacı olun çok geçmiş olsun Allah beterinden saklasın

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun böyle şerefzileri bir odun yardımı ile akıllandıracaksın ama neyse...

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun.

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

öncelikle çok geçmiş olsun, Allah beterinden korusun.doğrudan savcılığa suç duyurusunda bulunun, kaza saati, aracın rengi biliniyorsa modeli ve diğer bilgiler ...o güzergahtaki kamera kayıtlarından muhakkak aracı teşhis edersiniz.ayrıca değer kaybı davası açmayı unutmayın, çünkü bu olaydan dolayı herhangi bir adli ceza almaz, sadece idari para cezası alır...

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun böyle trafik magandalarına yakalansa dahi cezalar yetersiz 166tl para cezası var tabi savcılığa intikal ederse gelirine göre alacağı ceza farklı olur.