Vurup Kaçtı Astrama

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Vurup Kaçtı Astrama

Geçmiş olsun, Aynı durum 4 sene önce insignia kullanırken başıma gelmişti ve vurup kaçan kardeşimizi yakalamıştım. çekiççç  m34444

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yapacağın ilk şey savcılığa suç duyurusunda bulunmak olyın oluş saati, günü, aracın modeli vs. Bilgileri eksiksiz verirsen bulunur.b

okannacar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Pazartesi sabah ilk iş savcılığa müracaat etmek olacak , Peki arkadaşlar hasar ortadan servise gitsem çamurluğu değiştirir direk , iyi bir kaportacıda yaptırtsam nasıl olur sizce ,

okannacar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu arada polis zerre ilgilenmiyor savcılığa git diyor , bana göre bir katil adayı trafikte dolanıyor o zaman neden var o kameralar ,

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun. Hasardır düzeltilir sizin sağlığınız yerinde olsun.

ak0055

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun . Böyle insanlar maalesef ülkemizde bol miktarda mevcut. Allah beterinden korusun ...

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

okannacar link' Alıntı:
Pazartesi sabah ilk iş savcılığa müracaat etmek olacak , Peki arkadaşlar hasar ortadan servise gitsem çamurluğu değiştirir direk , iyi bir kaportacıda yaptırtsam nasıl olur sizce ,

Çok geçmiş olsun,

Eğer iyi bir kaporta ustası bulursanız (ki böyle ustaların kendilerine denk boyacı arkadaşları da vardır) inanın birkaç ay sonra darbeli yerleri hatırlamakta zorlanırsınız!

onur-gul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok geçmiş olsun.
yaklaşık bir ay önce benimde başıma geldi. kayınvalidemin micra aracıyla eşim ile beraber beylikdüzünde eve gidiyorduk. bi anda park yerinden kontrolsüz çıkan bi kamyonet sağ ön kapıdan vurdu bize. baktım devam ediyo vurmaya. bizim aracı yolda çevirip kaçmaya çalıştı. tabi bu arada iki kapıyı arka çamurluğu ve tampodu haşat etti. kaçacağını anlayınca çektim el frenini indim arabadan. koştum kamyonetin peşinden. yolcu tarafındaki kapıya yetiştim ve açtım kapıyı. polis olduğumu ve durmasını söyledim ama durduramadım bastı kaçtı. allahtan gaza gelip silah çekmedim adama. plakasını aldım hemen tabi. çevredekilerde baya duyarlıydı bu konuda hemen bana plakayı söylediler. şansa ön plakayıda benim arabanın dibinde düşürmüş vurunca.
biraz polisliğimi kullanarak sistemlerimizden araç sahibinin adresine ulaştım ve ertesi gün gidip görüştüm şahısla. olaydan bilgisi yok tabi. yanında çalışan elemanlardan bi tanesiymiş kullanan. . araç sahibi oldukça anlayışlı çıktı. ne gerekiyosa yaparız dedi. bende öncelikle bana çarpan o adamla görüşmek istiyorum dedim. çarpan eleman 1 saat sonra yanımdaydı. genç bi eleman. ehliyeti yok. ilk kazamdı korktum, bunun için kaçtım dedi. saydım sövdüm baya. sonra bi kaza tespit tutanağı yaptım ve gerekli evrakları aldıktan sonra aracı yaptırdık. allah kimsenin başına vermesin. berbat bi durum. ben biraz şanslıydım bulabildim adamı. umarım sizde yakın zamanda bulup hakkınızı sonuna kadar alırsınız.

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

cok gecmis olsun Allah beterinden saklasın

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun , bende sakin duramazdım valla , eğer benim başıma bu gelseydi , yapan arkadaşın vay haline ... battle_Teroriste çekiççç