VOLANT İÇİN YEDEK PARÇA FİYATI ve TAVSİYE

sandokan_006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sabit volant ve luk debriyaj seti 1000 tl

Tansu hocam öncelikle ilgin için teşekkür ediyorum. Bu sabit volant ve debriyaj setini nereden alabiliriz. Ankara için tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı? Bir de sabit volant bizim araclara uygun olur mu? Sonradan bir sıkıntı çıkarmasın. Kaş yapalım derken göz çıkarmayalım. Sizin yapmış olduğunuz bu tür bir uygulama var mı? Paylaşırsanız sevinirim.

sandokan_006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sandokan daha bugün sordum 1200 tl ye baskı balata seti volant , volant bilyası hepsi dahil 1200 tl fiyat aldım opel serçal dan orjinal gm...

Arkadaşım ilgin için teşekkür ederim evet bende opel serçal'ı aradım görüştüm benim baskı balata ve bilya yeni değişti bir ay falan oldu, sadece volantı değiştirmeyi düşünüyorum. Cevat ustayla görüştüm. Ayrıca Mesut usta var sanırım onu da tanırım. Uygun bir zamanda gidip baktırmayı düşünüyorum. Ancak Tansu ustanın sabit volant konusu kafama takıldı. Eğer öyle bir şey yapılabilirse bir daha volant derdim olmaz diye düşünüyorum.

sandokan_006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamir olayını şu an yapan yetkili servisler var.Saygılar.

Ankara için bildiğin bir yer var mı? Umarım beni İstanbul'a çağırmıyorsundur. Eğer tamir yapılma gibi bir şey olsaydı ben baskı ve balatayı Ankara Opan Yetkili Servisin de değiştirdim. Volantı da değiştirelim mi diye sormazlardı sanırım. Ayrıca tamir fiyatları konusunda bilgi verirsen sevinirim. İlgin için teşekkür ediyorum.

farukaydogdu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam tamir olayı Ankara için zor görünüyor.İsterseniz luk volant ve debriyaj setini 1000 TL den bulabilir ve gönderebilirim.Volant sabit değil seyyar.Saygılar.

sandokan_006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
size bugün baskı balata fiyatlarını vericem

Teşekkür ederim Mustafa kardeş volant + baskı balata ve bilya şeklinde olursa sevinirim. Ayrıca marka ve sabit veya hareketli mi? onuda belirtirsen memnun olurum. İlgin için sagol tşk. ederim. Birde benim baskı ve balata yeni değişti set olarak ama değişen eski parçaları servis bana geri vermedi. Vermesi gerekmezmiydi.

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim Mustafa kardeş volant + baskı balata ve bilya şeklinde olursa sevinirim. Ayrıca marka ve sabit veya hareketli mi? onuda belirtirsen memnun olurum. İlgin için sagol tşk. ederim. Birde benim baskı ve balata yeni değişti set olarak ama değişen eski parçaları servis bana geri vermedi. Vermesi gerekmezmiydi.

abi çok büyük yanlış yapmışsın eski parçaları almamakla benim fikrimce