Vectramizi sattık :(

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
98 vectrayi babam 15 e bırakmış ya ucuz değil mi ?
Ne günlerimiz geçmişti be onla

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Geçen sene ben de boyasında güneş yanıkları olan aracımı aynı fiyata satmıştım. Alan arkadaş hayrını görsün, güle güle kullansın. Şu anki aklım olaydı satmazdım, zira bugünlerde eş değer bir aracı o fiyatlara almam imkansız.

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen sene ben de boyasında güneş yanıkları olan aracımı aynı fiyata satmıştım. Alan arkadaş hayrını görsün, güle güle kullansın. Şu anki aklım olaydı satmazdım, zira bugünlerde eş değer bir aracı o fiyatlara almam imkansız.
Aynen bizde de güneş yanığı var klima çalışmıyor ama hayırlısı diyelim

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Aynen bizde de güneş yanığı var klima çalışmıyor ama hayırlısı diyelim

Benim sattığım araç boyası hariç temizlik, bakım ve orijinallik bakımından ülkemizdeki sayılı Vectra'lardandı. Birçok kişi Vectra B den şikayetçi iken ben yaklaşık 10 sene boyunca aracımdan çok memnundum.

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi satmış...
Ben 2 ay önce 2000 cdx aracımı 18. e verdim. bende de full güneş yanığı vardı.. çalışmayan hiç bir şeyi de yoktu... hatta satmadan tüm yağ kaçakları vs yaptırdım..
Siz bakmayın piyasadaki 24-25 fiyatlarına... gerçekten temiz olanları hariç gerisi hikaye......
mantıkları şu... 14-15 e doğan satıyorlarsa bende vectrama 25 isterim. Eğer vectra B 25 ediyorsa ben 2.0 Turbo GTS me 45 mi isteyeyim :)
2006 2.0 T GTS yi 34.000 e aldım... ağzına kadar da dolu..... Buyrun siz buradan yakın...

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
[MENTION=12186]smihci[/MENTION] savaş bey adam almaktan vazgeçmiş ustaya götürmüş motor yarim 3 lira masrafı var demiş bizim burdaki ustalar yağ çubuğunu çekiyor bi hortum çıkarıyor üflüyor diyor anlamıyorum ki şimdi yaptırıp satmak mı mantıklı yoksa napsak ?

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o gerizekalılara denilecek tek şey patates kızartırken bile duman çıkıyor. araç kaç derecede çalışıyor haberi varmıymış...

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o gerizekalılara denilecek tek şey patates kızartırken bile duman çıkıyor. araç kaç derecede çalışıyor haberi varmıymış...
Valla bilmiyorum napcaz 3 senedir bizde yolda koymadı hiç 10.000 kmde 750 ml falan yağ eksiltir o da normal lpg araçta . Beyaz mavi dumanda yok.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Aracına ekspertiz yaptırıp raporu cebine koy. Aracına bakıp "bu araba motor istiyor" diyen usta çıkarsa cebinden ekspertiz raporunu çıkartıp ustanın iki gözüne birden sok ;).

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracına ekspertiz yaptırıp raporu cebine koy. Aracına bakıp "bu araba motor istiyor" diyen usta çıkarsa cebinden ekspertiz raporunu çıkartıp ustanın iki gözüne birden sok ;).
Ekspertiz raporlarına güvenmiyorum ama ne bilim mantıklı olabilir. Sıkıntı surda bizim orda 2 3 opel ustası var şimdi arabayı bakmak için götürenler ayni yere götürecek aynı şeyler söylenecek öyle bi durum da var