vectramın son hali 07/04/2008 (secooo)

djsecooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ön karlık,bagaj üstü çıtası ve cam üstü spoyler.marşbiyellerde bende ama takıp takmama konusunda kararsızım.orjinal haliylede çok şık bence ?
01iu7.jpg

02rs1.jpg

03it1.jpg

05yh0.jpg

04pv1.jpg

06gj4.jpg

iyi kötü yorum ve önerilerinizi bekliyorum.iyi forumlar...

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sende film yoktu sanırım onlar yeni mi? çok güzel olmuş bence marşpiyelleri de taktır gt marşpiyelleri daha spor duruyor. nazar değmesin nazar boncuğu koy kesin arabana ;)

djsecooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
filmler yaklaşık 1 aydır var.en açık renk polis bişey demiyo.akşamüstü çok tatlı duruyo.marşbiyeller konusunda kararsızım aslında.şimdi bi egzost kafası gördüm onu taktırabilirim bu hafta.daha sonrada bi pasta cila gider.o arada kaliperlerde boyanır aynı renge ve arka opel,vectra ve 2.0 yazılarını uçurdukmu araç biraz kendine gelicek işallah:D degerli yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yay var mı araçta?

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
köşeli çift çıkış egzost düşünürsen bence iyi olabilir..yada elips şeklinde tek çıkış.bide ızgara bulabiliyosan çok güzel olacak veccy in..güle güle keyifle bin.çok şık araç.

burak41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de marşpiyelleri taktırman gerekli diye dusunuyorum. ayrıca kucuk bir ayrıntı ama stoplar tam kırmızı olsa göruntu çok daha hoş olur dusuncesindeyim..
maşallah diyeyim, nazar değmesin..

djsecooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar önerileriniz için teşekkürler.hepsini dikkate aldıgımdan emin olabilirsiniz.egzost için elıps şeklinde gördüm bitane ama vectrayla degildim bide arabayla gidip bakıcam orda karar vericem.arka stoplar tam kırmızı nasıl oluyo bilmiyorum bi ressim olsaydı karar vermem dahada kolaylaşırdı.marşbiyelleri taktıran arkadaşlar varsa orjınalın üzerinede takılıyomuş bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.

gt_vectra_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
spoileri gtlere benzetebilirdin yada daha üstten olandan yaptırabilrdin
allah kaza bela vermesın