vectradan sonra hangi arabayı düşünürsünüz?

vectra b den sonra hangi arabayı düşünürsünüz!..

• Kullanılan toplam oy
    19
  • Anket kapatılmış .

SERCAN006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
407 alacaksanız dızelı cok ses cıkarıyo ıcıne fazla ses vermıyoda dısarda aynı nerdeyse traktor gıbı geldı bana:D ama caddy guzel sadece vırajlara fazla hızlı gırmeyeceksınız yoksa asırı savuruyo ama bana sorarsanız bıde passatlara tabıkı makyajlı kasalara veya 2007 modellerınede bakın veya ford mondeo 1,6 tıtanıum son cıkanlarına ben su ara onlara bakıyorum ford mondeo ya bındım asırı guven verıyo 407 yede bındım o kadar guven vermedı ıcıde fazla luks degıl arka ayak mesafesı bıraz kısa zaten fıyatları 33 falan 407 lerın o kadar paraya bı fordun 1,6 tıtanıumunu veya passatın luks kasalarını bulursunuz

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlara katılıyorum

a4- insignia- mercedes c kasa falan

Tanbaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Audi A6 yada Passat.

car wolf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
golf mk2 gti:yahoo::) ve A6

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iste bu benim cevaplandirmam gereken bir soru..ben vectra cdx imi sattigimda bmw 523 i almistim 4-5 yil kullandim gercekten sahaneydi. o bambaska bir duyguydu, simdi diceksinizki neden sattin .haklisiniz bende kendime soruyorum neden sattim..galiba cok büyük hata yaptim..:cry:bu arada arabamdan memnunum ama bmw memnunluktan öte tam bir yasama bicimi.;)

Son düzenleme:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Volkswagen caddy - Peugeot 407

Seçenekler illaki bunlarla sınırlıysa benim açımdan Vectra'yı satmamak en hayırlısı. Volkswagen caddy sağlam, kullanışlı bir seçenek ama hafif ticari ağırlıklı bir araç, Peugeot 407 dersen oldum olası Peugeot 504 haricinde hiçbir Peugeot'a ısınamadım, bu yüzden yeni arabam herhangi bir Peugeot ha olmuş ha olmamış hiç önemli değil.