vectra ön konsol

cilek26

Kayıtlı Kullanıcı
21-Diyarbakır
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar aracımda ön konsola güneş çarpmasından dolayı parlama meydana geliyor bunu nasıl engelleyebiliriz

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Siyah renkli peluş veya benzeri bir kumaş kullanılabilir. Bir aralar halıların altına serilen 30 cm eninde hazır kesim kaydırmazlardan kullanmıştım, şimdilerde kısa tüylü peluş kullanıyorum.

cilek26

Kayıtlı Kullanıcı
21-Diyarbakır
Siteyi ziyaret et
peluşta iyi durmaz gibi geliyor savaş abi; kaydırmaz evet güzel,siyah kumaş daha iyi olabilir teşk.ederim abi

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Siyah renkli peluş veya benzeri bir kumaş kullanılabilir. Bir aralar halıların altına serilen 30 cm eninde hazır kesim kaydırmazlardan kullanmıştım, şimdilerde kısa tüylü peluş kullanıyorum.

Abi sahneyi hayal bile edemiyorum. Sanırsam
filmlerdeki_arabalar.jpg

Şaka bir yana, torpido temizleyici kullanmayın. Gene de rahatsız ediyorsa, karbon tarzı güzel bir kaplama yapabilirsiniz.

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra b lerin en rahatsız edici özelliği :) gündüz vakti özellikle şehirler arası yollarda yamularak araba sürmeme neden oluyor bu olay :)

cilek26

Kayıtlı Kullanıcı
21-Diyarbakır
Siteyi ziyaret et
evet güneş karşıdan vuruyorsa bitiyorsun güneş gözlüğü zorunlu oluyor parlatıcı vs hiç kullanmadım kullanmamda ama bir şekilde formül bulmam gerek yorumlarınız için teşkler

vcorvetttte

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bendede aynı sorun var ve polarise güneş gözlüğü takmadan kullanamaz oldum. Çözüm bulamadım...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
peluşta iyi durmaz gibi geliyor savaş abi; kaydırmaz evet güzel,siyah kumaş daha iyi olabilir teşk.ederim abi
Peluş'u kaydrmazın üzerine yapıştırdım, çok kısa tüylü olduğu için fazla dikkat çekmiyor uzaktan bir nevi kumaş gibi görünüyor, kışın da bagaja kaldırıyorum ;) .

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Abi sahneyi hayal bile edemiyorum. Sanırsam

Şaka bir yana, torpido temizleyici kullanmayın. Gene de rahatsız ediyorsa, karbon tarzı güzel bir kaplama yapabilirsiniz.
Emre resimdeki araba çok abartılı olmuş, yağmurda ıslandığı zaman nasıl görüneceğini hayal etsene :).

Torpido sütünü çok sık olmasa da arada bir kullanıyorum, zira diğer arabada zamanında gereken koruma yapılmadığı için göğüste çatlak oluşmuş :(.