vectra mı?passat mı?

yekta46

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra'm 2.2 ise passatı geç phaeton gelsin :)) anca o kapışır 2.2 vectra ile....

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra'm 2.2 ise passatı geç phaeton gelsin :)) anca o kapışır 2.2 vectra ile....

ben bulduğum videoyu yayınlayayım...1.9 tdı ve 2.2 vectra kapıştırılmış... kapıştırılıyormus demekki...;)

ek olarak

passat 1.9 tdı manuel 0-100 hızlanma 9,9 saniye

opel vectra 2.2 dti manuel 0-100 hızlanma 10,8 saniye

http://www.youtube.com/watch?v=OxnZg2WGjr4

Son düzenleme:

furkan18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dti'yi neden bu kadar performanslı görüyorsunuz anlamıyorum.

Kesinlikle katılıyorum bende. Dti ve Tdi kesinlikle teknoloji farkı olan araçlar. Tdi ile kıyaslanacak opelin motor seçeneği Cdti dir.
Bende c2 vectra 1.9 cdti kullanıcısıyım. Yaklaşık 10 ay oldu aracı alalı. Her bakımdan passat'tan üstün bir araçtır. Donanım fiyat ekonomi komfor vs. Tek kusuru varsa oda motorun gürültülü çalışmasıdır. (içeriden duyulmuyor tabiki) Ayrıca video ya gelecek olursak 20 tdi passat ve 19 cdti vectrayı karşılaştırırsak eğer. Denemelerime de dayanarak şiddetle vectra diyorum :)

yekta46

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra'dan vectra'ya değişir.... 2003 elegance 2.2 dti otomatik var şahsen bunu veripte 2.o tdi passat comfortline almam... Ama 2.0 fsi highline ıı neden olmasın :)) ama cidden vectra gaza bastıkça yola yapışıyor ( 2.2 motor için konuşuyorum )

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vay arkadaş opel kullanıcılarıda fanatizmin doruklarında..geride kalsa gaz basmadı diyonuz anam :)