Vectra GT (A kasa) kullanıcıları buraya

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelim'de kaç tane A kasa (93-96 model) Vectra GT kullanıcıları var tanışalım arkadaşlar burada araçlarımızla ilgili her şeyi paylaşalım çünkü gerçekten araçlarımız tamamen kendine has özelliklere sahip :)

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet A kasalar için başlık açıldı ama GT yada GL, GLS diye değil, hepsi bir aynı başlıkta toplanmıştı.

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biliyorum o başlıktan haberim var arkadaşlar oraya da selam bıraktım ama A kasa GT için yeni başlık açmak istedim çünkü GT'lerin motor farklı, süspansiyon farklı, amortisör farklı, şanzıman farklı, yol bilgisayarı farklı, jant ölçüleri farklı, egzoz farklı vs... bu yüzden GT'cileri burada toplamak istedim paylaşacağımız konular var.

örneğin ben aracımın amortisör/yay kombinasyonundan memnun değilim çok fazla esneme var biraz sert olsun istiyorum ama yere yaklaşmasın istiyorum. şimdi bu soruma cevabı en iyi yine bir GT kullanıcısından denemiş parça takmış çıkartmış birinden duymak istiyorum en iyisini denemiş biri bilir dimi şu marka aldım alçaldı/alçalmadı uyumlu oldu vs. o yüzden burada toplanalım demiştim.

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de kararsız kaldım bak şimdi ayrı bir konu olsun mu olmasın mı?

bu kararı opelim.net yöneticilerine bırakıyorum...

konu kilitlenebilir de kilitlenmeyebilir de...

anket mi yapsak? :rolleyes: