Vectra cd hareket halinde stop

sad-x

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim de başıma dün şu olay geldi;

aracı çalıştırdım lpgye geçmesini bekledim sonra hareket etmek isteyince baktım devir diplere düştü boşa aldım düzeldi. İkinci denemede adım boyu gitti araç ve stop etti.

bir başka durumsa nasıl olduğunu anlamadım, hareket halindeyken stop etti. hemen çalıştırayım dedim marş basarken devir ibresi çıldırdı daha araç çalışmadan 5-7 aralıklarına aniden çıkıp indi. aracı çok zor çalıştırdım. stop etmeden önce veya sonra bir ara motor arıza lambası yandı, şimdi yanmıyor.

benim aracımın sorunu da krank olabilir mi sizce?

me3met

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim de başıma dün şu olay geldi;

aracı çalıştırdım lpgye geçmesini bekledim sonra hareket etmek isteyince baktım devir diplere düştü boşa aldım düzeldi. İkinci denemede adım boyu gitti araç ve stop etti.

bir başka durumsa nasıl olduğunu anlamadım, hareket halindeyken stop etti. hemen çalıştırayım dedim marş basarken devir ibresi çıldırdı daha araç çalışmadan 5-7 aralıklarına aniden çıkıp indi. aracı çok zor çalıştırdım. stop etmeden önce veya sonra bir ara motor arıza lambası yandı, şimdi yanmıyor.

benim aracımın sorunu da krank olabilir mi sizce?

Hocam herşey olabilir götür opel Servisi'ne baksınlar bir gaz kelebeğide olabilir

iPhone'umdan gönderildi

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 01:06 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 01:03 ----------

Hocam herşey olabilir götür opel Servisi'ne baksınlar bir gaz kelebeğide olabilir

iPhone'umdan gönderildi

Hocam servise götürümce eğer bir parça takacaklarsa garanti al kesin stop etme çözülecek mi de derse bi ihtimal kesin deil fatura kestirme ödemeyi yap stop etme olursa parçayı veririm de bunu neden yapıyoruz çünkü hemen anlayamayabiliyorlar paran boşa gitmesin

iPhone'umdan gönderildi