vectra c xenon

opel_vectra37

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kısalara 8000k kristal mavi xenon takmayı düşünüyorum slim balast olanlar bizim arabalara uygun mu birde farları kapalttıktan sonra kıprma yapar mı?

xenonları kendim takmayı düşünüyorum bağlantısında zorlanırmıyım yoksa ustaya mı taktırıyım.?

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Xenon kırpma yapmaz led değil ki.park ampul tipi led ler de olursa olur

Sony Z5 ile gönderildi

vectra fırat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracin orjinal xenon sa 35 w die biliyorum ampul de o gucte olacak..Sonradan balast takacaksan 50 w olmalı uyari gelmemesi icin (ilk ateslemede yinede gelebilir )..Biraz elektrik bilgin varsa yaparsin yoksa bulaşma..:)
Gorselkik icin 8000k(mavi)
Onunu gormek icin 4300k (gun isigi)
Ikisinin arasi dersen 6000k(beyaz)
8000k ile Yağmurlu islak yolda helede yolda siyah asvalt ise onune cikacak siyah hic bir uyarisi olmayan cisme o hizla girersin..Yine ayni sartlardaki uzun yolda serit cizgisi yoksa/silinmisse seritten cikmamak icin yada sarampule ucmamak icin 50km/h la gidersin artik..Bilindik kakiteli markalarda D2s 8000k ve ustu bulamassin
.

SM-C101 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

opel_vectra37

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracin orjinal xenon sa 35 w die biliyorum ampul de o gucte olacak..Sonradan balast takacaksan 50 w olmalı uyari gelmemesi icin (ilk ateslemede yinede gelebilir )..Biraz elektrik bilgin varsa yaparsin yoksa bulaşma..:)
Gorselkik icin 8000k(mavi)
Onunu gormek icin 4300k (gun isigi)
Ikisinin arasi dersen 6000k(beyaz)
8000k ile Yağmurlu islak yolda helede yolda siyah asvalt ise onune cikacak siyah hic bir uyarisi olmayan cisme o hizla girersin..Yine ayni sartlardaki uzun yolda serit cizgisi yoksa/silinmisse seritten cikmamak icin yada sarampule ucmamak icin 50km/h la gidersin artik..Bilindik kakiteli markalarda D2s 8000k ve ustu bulamassin
.

SM-C101 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aracım comfort sonradan xenon takıcam. Sislere takmayı düşünüyordum biraz araştırdım sisli havada iyi olmuyormuş birde karşıdan gelenin gözünü alıyor onun için kısalara takıyım diyorum :) biraz görsellik olsun istiyorum aydınlatmayla birlikte gece halojenlere göre daha mı kötü olur 8000k taksam :bir: birde mesela 8000k aldım renginden sıkıldım balastı değiştirmeden diyelimki 12000k lık ampul takmak istiyorum balastı değiştirmek mi lazım böyle durumda :)