Vectra c ön takim

ahmetfettah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracim 2004 vectra c kasise girince gacirdama sesi geliyor.acaba rot başlari zamanla yağlanmak mi istiyor?başka ne olabilir.?

jetblack

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba aynı sorun bende de oldu dun degişirdim viraj demir lastıgınden çıktı problem 2 tane 20 ytl işçilik hariç

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
amortisör,tabla burcu-fişeği; rot başı; viraj demir lastiği kontrol edilmeli; rotbaşı yağlansada fazla idare etmeyecektir; yenisiyle değiştirmek mantıklıdır; bir öndüzenciye girip aracı kontrol ettirin; sonra arızalı parçaları tamircide değiştirtip,gerekirse yeniden öndüzenciye ayara gidin....

ahmetfettah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
on takımlar yenı yapılmıs yetkılı servıste mesela 210 km hız yaptım dreksıyonda en ufak titreme olmadı yada araba saga sola cekmedı.daha once ablamlarda 2004 elegance vardı aynı sorun onlardada vardı kendıler ankarada yasıyorlar on takımda bır yerler yaglnınca kesıyor dedı enıstem ama unuttum neresını demişti

ahmetfettah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
telefon acıp ogrendım viraj demır lastıgını yaglatıyormus.ama araba sogukken cok fazla yapıyor kasise girince;ısınınca cok az yapıyor ben viraj demır lastıgını degıstırıyım.

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
Bende yeni amortisör değiştirdim,sabahları araba yeni çalıştığında tümseklere girince önden gacırtı sesi geliyor ama araba ısındıktan sonra yapmıyo bunun sebebi ne olabilir.

ahmetfettah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende yeni amortisör değiştirdim,sabahları araba yeni çalıştığında tümseklere girince önden gacırtı sesi geliyor ama araba ısındıktan sonra yapmıyo bunun sebebi ne olabilir.

işte benımkıyle aynı sorun.kasise gırınce yapıyor deme.?sadece onde.vıraj demir lastıklerı kuruyunca yapıyormus.havalar sogunca artarmıs ses.ben hafta ıcı once yaglatıcam kesmezss degıstrıcem.

start19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı sorun benim araçta da var ısınınca geçiyor soğukken hem arka hemde önden gacırdama sesi geliyor.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
viraj demir lastiği ben 2 senede bir değiştiryorum orjinali 23 ytl yan sanayisi 8 ytl çifti

ahmetfettah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı sorun benim araçta da var ısınınca geçiyor soğukken hem arka hemde önden gacırdama sesi geliyor.

bayram tatılı ıcın ızmırden ankaraya geldım.malum ankarada daha soguk bırde 3 gun arabayı hıc kullanmadım araba ıyıce soguk yedı tabı.sonra arabayı kullandııgmda kasise girdiğimde acaıp fazla gıcırdamam sesi yaptı.kullandıkca azaldı.ama ızmırde bu kadar cok yapmıyordu.yarın ızmıre donucem dondgumde viraj deemir lastiklerinı yaglatacam.insallah keser