veCtra (C) LPG Taktırma

LPG'yi sizce ne yapayım

• Taktır dahada az yaksın

Oy: 32 61.5%
  • Boşver sen onu sat

Oy: 20 38.5%

• Kullanılan toplam oy
    52

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpgden kolay kolay arac yanmaz haberlerde yanan arabalarıın lpg lı oldugunu ısrarla vurguluyorlar gel gelelımkı bu aracların esas yanma sebebı sudur arac mecbur kalınmadıkca benzınde kullanılmıyor vede depodakı benzın yata yata cok yakıcı ve hortumlara zarar verıcı duruma gelıyor ve yolda gaz bıtınce benzıne gecıyor vatandas ve bır sure sonra arac yanıyor.. taktıgım hortumlar lpg lı araclarda allah sızı ınandırsın ömru en fazla 2 sene.. gel görelımkı lpg lı olmayan araclarda orjınal hortum ömru 10 yılın ustunde

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astrammm' Alıntı:
lpgden kolay kolay arac yanmaz haberlerde yanan arabalarıın lpg lı oldugunu ısrarla vurguluyorlar gel gelelımkı bu aracların esas yanma sebebı sudur arac mecbur kalınmadıkca benzınde kullanılmıyor vede depodakı benzın yata yata cok yakıcı ve hortumlara zarar verıcı duruma gelıyor ve yolda gaz bıtınce benzıne gecıyor vatandas ve bır sure sonra arac yanıyor.. taktıgım hortumlar lpg lı araclarda allah sızı ınandırsın ömru en fazla 2 sene.. gel görelımkı lpg lı olmayan araclarda orjınal hortum ömru 10 yılın ustunde

ama bu dediğin sıralılarda olmaz dimi? normal sistemlerde oluyodur... arkadaşlar medyadaki haberlere aldanmayın amaç çok farklı...

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayda En Az 225 Ytl Benzin Parasi Veren Arkadaşlar,
Lpg Taktirmayi Düşünüyorsaniz,
550 + 230 = 780 Ytl Ye Brc Sequent 24 Sirali En Son Sistem Var. 2 Yil Garantili.

Nasil Mi?

önce Lpg Taktirmaya Karar Veriyorsunuz. Sonra Brc Servise Gidiyorsunuz. Ustaya Tak Diyorsunuz. Takiyor. 550 Ytl Bayiliyorsunuz. Sonra Ruhsat Işlemleri Için 230 Daha Veriyorsunuz... Toplam Cebinizden çikan Para 780 Ytl...

Aylik 225 Ytl Benzin Parasi Yerine, En Az % 40 Tasarrufla 135 Ytl Gazciya Vereceksiniz...
90 Ytl Aylik Fark Var. Lpg Takmasaysiniz Bu 90 Ytl Yi De Benzinciye Vermeyecek Miydiniz?
Lpg Taktirdiğiniz Için, Aradaki 90 Ytl Farki Da 12 Ay Borunca Benzinci Yerine Brc Ciye Veriyorsunuz...

:::alintidir:::

bozcurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
reklam olmuş gibi walla ben passata taktırmaya karar verdiğim zaman en iyisi hangisi dedim dedilerkı taksicilere sor onlar bilir ve en iyisi tartariniymiş o zamanlar fiyatı 1000euro+ diger masraflar satmayı düşünüyorum şimdi :D

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
astrammm' Alıntı:
Musa ustam bu dediğin sıralı sistemler için de geçerli mi?Çünkü bu sistemde araç her zaman öncelikle benzinde çalışıyor daha sonra lpg yakmaya başlıyor.Merak ettim şimdi ... :)

mstbas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 vectra ma LPG sistem taktırdım

Arkadaşlar merhaba;
bugün arabama lpg sıralı sistem taktırdım yaklaşık bir saat oldu
performans ve çekiş şu an itibari ile sorunsuz olarak görülüyor.
sormak ve bilmek istediğiniz herşeyi sizlerle paylaşabilirim.

yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaç maloldu?:confused:
1020gq8.jpg

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
1-Marka?
2-Fiyat?
3-Garanti?