Vectra C 1,6 TE

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GTS OPC ve 2,8 active select, 2,0 turbo olanlar.. fakat 3.2 lerde GTS olarak geçiyor onlar V6

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
türkiyede vectra nın hb modeli gts olarak geçiyor opc, 2.2, 2.8 turbo, 2.0 turbo, 3.2 yani gts in hem atmosferik hemde turbo olanları piyasada mevcut

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TE :D bende insigniaların arkasında ınsallah 1.6 turbo falan yazarda cakmalaırndan alıp yapıtırırım :D

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence çok dalga geçiyorsunuz ilk sayfadan beri bakıyorumda dalga geçiliyor adam yeni almış arabasını ve bilmioyr bilmediği içinde sizlere danışıyor acaba bir anlamı varmı varsa nedir diye.. bir iki arkadaş dışında her kez kafa bulmuş adam o kadar dalga geçmenize rağmen fotosunuda çekmiş koymuş..

araç sahibi arkadaşım sen en güzeli üşenme aldığın şahsın bir hatrını sorma numarasıyla bir ara nasılsın falan filan sonra ya bu arada bu arabanın arkasında Te yazıyor nedir biliyormusun ben bir kaç kişiye sordum kimse bilmiyor hiç bir vectranın arkasında da görmedim falan de zaten o yaptırmışsa der ben yaptırdım şu nedenden dolayı.. eyer oda başkasından aldıysa arabayı bende öyle aldım falan der o zamanda hayla bu kadar hırslı ve istekliysen ilk sahibini bul ara anlat derdini sor anlamı nedir diye..

zaten o Te yazısı şayet arabayla ilgili bir şeyse ruhsattada yazar 1.6 Te yada elegance Te diye ama ruhsatta yazar bir yerinde eyer yazmıyorsa ki hiç sanmam yazmıyordur bence o zaman önceki sahibi bir amaçla bir nedenden dolayı yaptırmışdır.

şuda var belki önceden o harflerin önünde başka harflerde olabilir zamanla uçmuş kopmuş çıkmış olabilir yani arte gibi falan..

çok neden olabilir belki bazı galerilerin böyle huyları var mesela benim aracımın arkasında bagaj üstünde kabartmalı opel odak ın etiketi var çok çirkin ama çıkarttırmadım belki önceki sahibi aldığı yerde kendi galerisinin ismini yada başharflerini sattığı arabalara yapıştırmış olabilir..

yada önceki sahibinin belki semtinde yada iş yerinde aynı renk 2-3 vectra varsa kendi ve başka arkadaşları ayırt etsin diye böyle bir şeyde yapmış olabilir insalar genelde pek plakaya bakmazlar hani deriz ya geçen gün yolda seni gördüm yada şurda arabanı park halinde gördüm aracının şurasından sen olduğunu anladım falan.. adam plakanı hatırlamaz ama belli arabanda akılda kalıcı farklı yerler vardır ordan tanır o misal..

çok komplo teorisi ürettik :D.. umarım bu fenomeni çözersin bizede bildir bende merak ettim ama bende böyle bir şey yapıcam sattıkdan sonra aracın yeni sahibi böyel düşünsün anlamı ne diye :D bende MA yapıcam :D o sattığım arkadaşda sonra forumlarda böyle açıcak aracımda ma yazıyor ne anlama geliyor diye :D

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapıcam :D

beni ararsada bu arabanın arkasında ma yazıyor anlamı ne acaba derse diyicem bulmacanın çözümü sende dostum :D :D :D kapatıcam telefonu :D

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet olmadı aradımı açıcam teli bende aramanı bekliyodum neo :D :D :D birazdan kapın çalıcak Ma nın anlamını merak ediyorsan kırmızı tavşanı takip et diyicem :D:D Kapatıcam :D :D

ya bak geyik yapmayın ayıp mayıp dedim benide geyiğe sürüklediniz :D :D

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
Evet olmadı aradımı açıcam teli bende aramanı bekliyodum neo :D :D :D birazdan kapın çalıcak Ma nın anlamını merak ediyorsan kırmızı tavşanı takip et diyicem :D:D Kapatıcam :D :D

ya bak geyik yapmayın ayıp mayıp dedim benide geyiğe sürüklediniz :D :D

hahaha bizmi sürükledik :D Senin içinde varmış :D