Vectra C 1,6 TE

serdalergul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar resmini ekliyorum.

CIMG1107.jpg

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Resim eklediğin iyi oldu... Ama sen de haklısın harfler orijinal gibi hakkaten. Birde tam arkadan ve hafif uzaktan foto eklesen süper olur. Sanki T orijinal E çakma gibi geldi bana. Ama o iki harfin tesadüfen orada bir araya geldiği gerçeği yine değişmiycek emin ol...

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kapanmadan önce bu tip uygulamaya uygun harfleri cms shop ta görmüştüm.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım opelde te uygulamasının bir açılımı yok olsa zaten bilirdik burda paylaşırdık

ben sana kısaca vectra modellerini sayıyım

edition,comfort,elegance,essential,gl,sun,td,cdti,cd,nb,s,tdi,100.yıl,cdx,gls,gt,sport,turbo

bizim c kasalarda essantial comfort elegance, Gts (turbo diye geçer türkyiede) var birde nb kasa var bildiğim kadarı ile mazotlular ayrı onlarda dti falan diye geçiyordu galiba ama te diye bir uygulama opelde benim bildiğim yok

benimde tahminim belki önceki sahibi belkide aracın kaçıncı sahibisiniz bilmiyorum ama daha önceki sahibi bir şeye ima olarak koymuş olabilir

ufak bir araştırmada yapdım google da bir iki yerde te diye kısaltma gördüm almanyada test aracı olarak kullanılan opeller te ibaresi altında satılıyormuş test arabası olduğu belli olsun diye bir kaç galeri sitesinde gördüm vectra c te nin yanında (test car) yazıyordu ama bunu bir iki galeri sitesinde gördüm o kadar o yüzden kesin bir şey değil ciddiye alma..

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gts (turbo diye geçer türkyiede)

yardımcı olmaya çalışıyorsunuz biliyorum fakat türkiyedeki 3.2 GTS ler turbo değildir. yanlış bilgilendirme olmasın..:rolleyes:

39 derecelik V formlu, 6 silindirli, silindir sırası başına üstten çift eksantrikli, 24 supaplı ve elektronik enjeksiyonlu motordur bahsedilen.. atmosferiktir yani..

turbolarda ayrıca 2.0 TURBO yazısını görürsünüz..

o TE ninde bence bir anlamı yok..

aracınızın ruhsattaki tanımlamasını buraya yazarsanız bence bir anlamı olmadığı ortaya çıkacaktır..

Son düzenleme:

bozcurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence o harfler orjinal vEcTra harfleri ve muhahakkak bırıısne jest yapmak ıcın koymus olabilir :) muhakak ısımle ılgılı bır sey turbo olsa arabanda anlarsın zaten bende de ısmım yazıyor o tur harflerle gercekcı durdugu ıcın mıllet aracın modelı zanendıyor :D :D

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yardımcı olmaya çalışıyorsunuz biliyorum fakat türkiyedeki 3.2 GTS ler turbo değildir. yanlış bilgilendirme olmasın..:rolleyes:

39 derecelik V formlu, 6 silindirli, silindir sırası başına üstten çift eksantrikli, 24 supaplı ve elektronik enjeksiyonlu motordur bahsedilen.. atmosferiktir yani..

turbolarda ayrıca 2.0 TURBO yazısını görürsünüz..

o TE ninde bence bir anlamı yok..

aracınızın ruhsattaki tanımlamasını buraya yazarsanız bence bir anlamı olmadığı ortaya çıkacaktır..

bende biliyorum sende yardımcı olmaya çalışıyorsunda benim türkiyede turbo diye satılan gts ler dediğim 2.8 turbolu gts vectra c için

2.0 ları kast etmedim onlar zaten benim bildiğim vectra b lerde var c lerde de varsa bilmiyorum ama benim kast ettiğim hakiki gts 2.8 turbolu opc..