Vectra B X20XEV Turbo Dönüşümü

MaviGsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende en çok 305 derece egzantrik mevzuundayım hakaten çok egzantrik :rakir: bir de taper konsa çok güzel olur aslında :cool:

cagatay87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o kadar çok hata varki ama en çok bunu merak ettim. turboyu her 100km de değiştirmekmi amacınız?
Ben o aracı bitirince sana biletini kesicem,otelini tutucam.500 km beraber sürücez.hatta rodaj sürecince...
Ne yapıcaksın sorunsuz yürürse?
Sence bu kadar araba çıkmış bu garajdan ,bir sıkıntı yaşansa böylr olurmu.
Bilmişlik yapmayı ne kadar çok seviyorsunuz.
Ne kadar eli boşsunuz...

Bilen Yapar, Az Bilen Akıl Verir, Bilmeyen Eleştirir ,Yapamayan Çamur Atar !

Z20LEH

Vmax Performance
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabii gelirim biletimi kes ama kes ok ? he bide kess ile tricore koy 1.5.5e oda gözümden kaçmadi değil. sağdan soldan duyup yazma şuraya komik duruma düşüyosun.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Konu incelemeye alınmıştır.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Konu incelemeye alınmıştır.
Abi hakaret, aşağılama ve alaycı tavır yoksa, aç gitsin, herkes eteğindeki taşları döksün bakalım.

Garajımız yerinde,adresi belli,

İş için geleceğim oraya, 1 gün fazladan sizin garaj için kalabilirim. Ocak ayı için müsait olur mu garajınız ve Aracınız?

Merak eden varsa Magosa'ya gelsin canlı görsün.

Gelcem Mokia.

tabii gelirim biletimi kes ama kes ok ? he bide kess ile tricore koy 1.5.5e oda gözümden kaçmadi değil. sağdan soldan duyup yazma şuraya komik duruma düşüyosun.

Ümit Araç 1 aya bitecekse beraber gideriz. Otel vs. sorun değil, +1 ücretsiz misafir hakkım var.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar durduk yere konuyu kapattırıyorsunuz.
çağatay abi ben bu aracı hazırlıyorum diyor ve hazırladığını ben çok yakından takip ediyorum bekleyin görün. ata yadigarı bir araç olduğu için yükleniyorlar.
yoksa altında bmw evo bir dünya araç var
bitince proje gider bakarsınız...

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Çağatay Tahmini proje bitiş süresi nedir?

yoksa altında bmw evo bir dünya araç var

Fatih ne alaka :) konuya mesaj atan birinin dükkanında Bmw, Porsche duruyor, Diğerinde Gti durur, bir başkasının 5-6 aracı ve oteli var vs. Babamın köşkü, Amcamın Yatı, Dayımın Oteli var muhabbeti olmuş. Parası olan herkes bir dünya araç alabilir. Bu sadece onun maddi imkanı olduğunu ve araçlara ilgisi olduğunu gösterir. Bilgisini, istediği sonucu alıp alamayacağını vs. göstermez.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çağatay Tahmini proje bitiş süresi nedir?

Fatih ne alaka :) konuya mesaj atan birinin dükkanında Bmw, Porsche duruyor, Diğerinde Gti durur, bir başkasının 5-6 aracı ve oteli var vs. Babamın köşkü, Amcamın Yatı, Dayımın Oteli var muhabbeti olmuş. Parası olan herkes bir dünya araç alabilir. Bu sadece onun maddi imkanı olduğunu ve araçlara ilgisi olduğunu gösterir. Bilgisini, istediği sonucu alıp alamayacağını vs. göstermez.
Tabiki parasi olan istedigi arabaya biner.
Ben sahsen altimda o kadar araba varken ata yadigari olmasa vectrayla ugrasmayacagini belirtmek istedim.

Boyaciyla basi belada adamin. Yoksa simdiye kadar biterdi.

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu amacından uzaklaşıyor. Yapılan veya yapılacaklara saygı gösterip, iş nihayete erdiğinde proje ile ilgili eleştirilerinizi yapabilirsiniz. Biz forum üyeleri yapılanları görmeyi ve okumayı bekliyoruz.
Varsın yapılan doğru olsun veya hatalı olsun.
Forum üyeleri burada tartışma okumak istemiyor. Modifiye ve motor bilgisi bilgisi üst düzey olan arkadaşlar kendi yaptıklarını detaylı olarak yazıp görsellerle süsleyip bizlere daha faydalı olabilirler. Yada bu forum da üst düzey motor modifiyesi ile ilgili yeterli seviyeyi goremiyorlar ise bahsettikleri forumdan paylaşımlarına devam etmeleri daha yerinde olacaktir.

Benim teklifim forum yöneticilerimizin forum kirliliği yaratan mesajları silerek konunun özüne sadık kalması olacaktır.

Sağlıklı ve keyifli paylaşımlar dilerim.

Son düzenleme:

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu amacından uzaklaşıyor. Yapılan veya yapılacaklara saygı gösterip, iş nihayete erdiğinde proje ile ilgili eleştirilerinizi yapabilirsiniz. Biz forum üyeleri yapılanları görmeyi ve okumayı bekliyoruz.
Varsın yapılan doğru olsun veya hatalı olsun.
Forum üyeleri burada tartışma okumak istemiyor. Modifiye ve motor bilgisi bilgisi üst düzey olan arkadaşlar kendi yaptıklarını detaylı olarak yazıp görsellerle süsleyip bizlere daha faydalı olabilirler. Yada bu forum da üst düzey motor modifiyesi ile ilgili yeterli seviyeyi goremiyorlar ise bahsettikleri forumdan paylaşımlarına devam etmeleri daha yerinde olacaktir.

Benim teklifim forum yöneticilerimizin forum kirliliği yaratan mesajları silerek konunun özüne sadık kalması olacaktır.

murat abi güzel bir şekilde yorumlamış bende sonuna kadar katılıyorum. ortada bir emek var ve bu emeğin son bulmasına kadar neden sabırla bekleyip görmüyoz. eğer çağatay projesini hayata geçiremezse o zaman istediğimiz eleştiriyi yaparız ama biz daha bitmemiş bir proje için olmadık laflar ediyoruz bence bu foruma yakışmıyor. çağatayı iyi takip eden arkadaşlar var onlarında yalan söylemiyeceğini adım gibi biliyorum zaten çağatay kardeşiminde yalan söyleyeceğine inanmıyorum. nitekim adam dükkanının adresine kadar veriyor. biraz daha hoşgörülü olup projenin bitmesini beklemek bence bu foruma yakışan davranış olacağını düşünüyorum.