Vectra B X20XEV Turbo Dönüşümü

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
[MENTION=42015]cagatay87[/MENTION]
şef sana jant buldum, bulduğum yeni jantlarla konuyu güncellerim :D

kt7hdp.jpg

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 19:41 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 19:26 ----------

Bu jantlar bir harika, omegaya tam denk ise vectraya da cuk oturur 5x110 eğer poryaları değişmediyseniz.

10849772_10152838349253950_3199789980048368687_n.jpg

blackGSİ***ouzs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazmayım dedim dayanamadım. O daha önce yaptığınız astra hangisiymiş 450 hp lik olan. nerelerde.. sizin setupta daha büyük turbo kullanmak büyük risk.! ofli nick li arkadaşın arabasını her daim görüyorum. haftada 1 gün mersin adana ankara yolunu gidip geliyor ve devamlı çalışır durumda çok sükür. hakkınızda bilgi toplamaya kimse uğraşamaz. ilk sayfada yazılan parça listeniz yeterince açıklıyor ne kadar usta olduğunuzu.! bu forumda bilmeyenler olduğu kadar bilenlerde var. kimsenin size akıl verdiği eleştirdiği ya da çamur attığı yok. atasözlerini kullanmayı bi kenara bırak :D:D daha opc turbosu nasıl onu kestiremiyosun burda şu kadar hp olacak diyosun. başarılarının devamını dilerim. bende bi atasözüyle sözümü bitirmek isterim.

Dünya dikenli bi hayat sevenlerde mi kabahat. Dert çekenin yol gidenin. Hıh :hıh:

oflicorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ofli kardeş bütün herşeyi paylaşıyoruz.anladığım kadarı ile tamponlardan gözünüzü alamamışsınız.konu içinde çoğu malzemenin resmi bilgisi mevcut. Fatih başka kaynaklardanda takip ettiği için konuya daha dahil.projenizin yürüyen videosunu görebilirmiyim?
X serisi euro 2 z euro 4 normlarındaki makinalardır.
Ortada ivedilikle yürüyen bir araç görmek istiyorsanız sabretmeniz gerekecek.
Çünkü biz başka bir makinaya dönüşüm yapmıyoruz , eğer bu işi yaptıysanız zorluklarını tahmin edebiliyorsunuz.Ki biz sizin gibi orjinale de sadık kalmadık.
Şimdi eleştrilerinizi veya düşüncelerinizi daha normal şekilde iletirseniz sevinirim.
450 hp konusu ise şurdan geliyor,bu aracın aynısını daha önce yaptık bir astra ya.ve dyno da alınan değerdi.ki bizim araçta daha büyük turbo kullanıyoruz.
Eğer hakkımda bilgi toplasaydınız,bu işi meslek olarak yaptığımı kolaylıkla öğrenebilirdiniz.
Saygılarımla...

Bilen Yapar, Az Bilen Akıl Verir, Bilmeyen Eleştirir ,Yapamayan Çamur Atar !

GOPR1187: http://youtu.be/IHF

Z20let turkey: http://youtu.be/SjjJlcK7Svw

Bilen yapar kısmını alindim :) yazacak bisey yok 450 hp astranin videosunu bekliyorum oguz yazacaklarimi yazmış zaten kolay gelsin

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
capon lar almis basini gitmis, surda iki gidimlik hardcore isler yapan opelciler olarak birbirimizi kirmazsak gelisme icin daha faydali olur diye dusunuyorum ama gene herkes kendi bilir :) herkese kolay gelsin

X20xev ile z20 letin blokları ayni geriye kalan hicbir parcasi ayni degil fakat uretilirken z20let x20xev üzerinden geliştirilmiş bir motor.

ya ofli gardas, ben Z sevmiyem, gel sen ona X de, ben o araci aliyim he, he de :)

cagatay87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
450 hp lik astramız 6 yıldır kktc de yürür durumda.yaklaşık 140 bin km yi sorunsuz aştı.
Araç tahmin edebileceğin gibi müşterimizin , servise geldiğinde onunda videosunu atarım...
Bende yazmiyim diyodum ama yazayım , o kadar uğraşacağınıza bir z20let oturtsaydınız , uğraşmasaydınız.
Fabrika tarafından yapılmış bir dönüşümü tekrar edip,Bilen kısmına alınmanız çok manidar olmuş...
Malzeme konusunda sizinle tartışmaya bile girecek değilim.
Siz x20xev dönüşümü yapmaya devam edin...

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 03:23 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 03:21 ----------

[MENTION=42015]cagatay87[/MENTION]
şef sana jant buldum, bulduğum yeni jantlarla konuyu güncellerim :D

kt7hdp.jpg

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 19:41 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 19:26 ----------

Bu jantlar bir harika, omegaya tam denk ise vectraya da cuk oturur 5x110 eğer poryaları değişmediyseniz.

10849772_10152838349253950_3199789980048368687_n.jpg
Şu opc janlara da aklım gitmiyor değil.yumurta geldi.kaporta bitiyor,daha jant yok ortada...

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 03:30 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 03:23 ----------

yazmayım dedim dayanamadım. O daha önce yaptığınız astra hangisiymiş 450 hp lik olan. nerelerde.. sizin setupta daha büyük turbo kullanmak büyük risk.! ofli nick li arkadaşın arabasını her daim görüyorum. haftada 1 gün mersin adana ankara yolunu gidip geliyor ve devamlı çalışır durumda çok sükür. hakkınızda bilgi toplamaya kimse uğraşamaz. ilk sayfada yazılan parça listeniz yeterince açıklıyor ne kadar usta olduğunuzu.! bu forumda bilmeyenler olduğu kadar bilenlerde var. kimsenin size akıl verdiği eleştirdiği ya da çamur attığı yok. atasözlerini kullanmayı bi kenara bırak :D:D daha opc turbosu nasıl onu kestiremiyosun burda şu kadar hp olacak diyosun. başarılarının devamını dilerim. bende bi atasözüyle sözümü bitirmek isterim.

Dünya dikenli bi hayat sevenlerde mi kabahat. Dert çekenin yol gidenin. Hıh :hıh:
Bu arada gönderdiğin 2 videoda hızlanma sürelerine bir dikkat edeyim dedim.maşallah yolu çekmeyince sizin araba baya güzel hızlanıyor...
Sizinkide yolu çekmeyimce güzel hızla anlar tarıkatına mensup.
O kadar emek vermişsiniz,elinizde go pro da var,keşke bu kadar basit çekimler yapmasaymışsınız...

oflicorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
450 hp lik astramız 6 yıldır kktc de yürür durumda.yaklaşık 140 bin km yi sorunsuz aştı.
Araç tahmin edebileceğin gibi müşterimizin , servise geldiğinde onunda videosunu atarım...
Bende yazmiyim diyodum ama yazayım , o kadar uğraşacağınıza bir z20let oturtsaydınız , uğraşmasaydınız.
Fabrika tarafından yapılmış bir dönüşümü tekrar edip,Bilen kısmına alınmanız çok manidar olmuş...
Malzeme konusunda sizinle tartışmaya bile girecek değilim.
Siz x20xev dönüşümü yapmaya devam edin...

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 03:23 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 03:21 ----------

Şu opc janlara da aklım gitmiyor değil.yumurta geldi.kaporta bitiyor,daha jant yok ortada...

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 03:30 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 03:23 ----------

Bu arada gönderdiğin 2 videoda hızlanma sürelerine bir dikkat edeyim dedim.maşallah yolu çekmeyince sizin araba baya güzel hızlanıyor...
Sizinkide yolu çekmeyimce güzel hızla anlar tarıkatına mensup.
O kadar emek vermişsiniz,elinizde go pro da var,keşke bu kadar basit çekimler yapmasaymışsınız...

Cok merak ettim 450 hp astranizi nasıl bir araç astra 4 kapımı z20let mi x20xev mi ? Bunlardan bahset :)

Son düzenleme: