Vectra B X20XEV Turbo Dönüşümü

blackGSİ***ouzs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Conversion setup nedir bi ogrenin derim.. araca eklenecek malzeme listesi bile alinacak guce denk degil. Basarilar dilerim. Umarim hedeflenen guce ulasilir..

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya dostum sen anlamak mi istemiyorsun :)) heheh
Benim araban x20xev di doğru mu doğru şuan z20let yaptım doğru mu doğru ne olmuş oluyor z20lete çevrilmiş oluyor :) bunda anlamayacak ne var :))
Sende buna turbo beslemeli x20xev mi diyorsun? Kendin söylüyorsun, senin aracın z20... olmuş. ;)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ofli hocam cagatay abinin projelerinden bi habersin makinayi yakindan takip ettigimden biliyorum ;)

cagatay87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ofli kardeş bütün herşeyi paylaşıyoruz.anladığım kadarı ile tamponlardan gözünüzü alamamışsınız.konu içinde çoğu malzemenin resmi bilgisi mevcut. Fatih başka kaynaklardanda takip ettiği için konuya daha dahil.projenizin yürüyen videosunu görebilirmiyim?
X serisi euro 2 z euro 4 normlarındaki makinalardır.
Ortada ivedilikle yürüyen bir araç görmek istiyorsanız sabretmeniz gerekecek.
Çünkü biz başka bir makinaya dönüşüm yapmıyoruz , eğer bu işi yaptıysanız zorluklarını tahmin edebiliyorsunuz.Ki biz sizin gibi orjinale de sadık kalmadık.
Şimdi eleştrilerinizi veya düşüncelerinizi daha normal şekilde iletirseniz sevinirim.
450 hp konusu ise şurdan geliyor,bu aracın aynısını daha önce yaptık bir astra ya.ve dyno da alınan değerdi.ki bizim araçta daha büyük turbo kullanıyoruz.
Eğer hakkımda bilgi toplasaydınız,bu işi meslek olarak yaptığımı kolaylıkla öğrenebilirdiniz.
Saygılarımla...

Bilen Yapar, Az Bilen Akıl Verir, Bilmeyen Eleştirir ,Yapamayan Çamur Atar !