Vectra B X20XEV Turbo Dönüşümü

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oktay bey elinize sağlık...
Maliyet ne oldu... Biz istesek ne kadara alabiliriz ?
bu konuda bilgi verebilir misiniz ?
yoksa hatır için mi yaptınız ?

profesyönel olarak yapıyor oktay usta, mercek türüne ve led işçiliğine göre fiyat çok değişiyo diye duydum, yeminle benim de yaptırasım geldi, hatta stoplardaki ampullerden kurtulup led yapsam uf uf uf :sulanma:

dante38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyatlari bende merak ettim cunku iscilik mukemmel.Hatta soyle diyeyim astra g icin orta kalite bir mercekli far ne kadara mal olur?

cagatay87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oktay bey e tekrar çalışmalarından ötürü teşekkürler ederim.
Malum yaz ayları olunca bende bir ufak tatil yaptım ve dukkana döndüğümüzde işler sağolsun
yan yana dizilmişti.Şu an nasipse son makinayı topladık evo 9 un şanzumanını da bugün bitirdik inşallah 2-3 gün içinde benim bloğa başlıyoruz.
Bu arada deri doşemelerimiz de bitti.

Bazı arkadaşlarımız haklı olarak sabırsızlanıyorlar.Aynı heyecanı onlarla paylaşıyorum,hatta belki daha fazla.
Ama malum olarak yoğun şekilde müşteri işleri varken terzi söküğünü dikemiyor.
Ayrıca müşterilere lazım olan racing parçaları çatır çatır bulurken , kendi aracımızdaq çektiğimiz zorlukları anlatamam.

Çok ufak detaylar dışında tüm parçalarımız tamam , araç kaportada.
Motorda nasipse bir kaç güne tamamlanıyor.

Hepinize ilginiz ve anlayışınız için teşekkür ederim.
Motor aşamalarını oldukça detaylı şekilde yayınlayacağım...
Saygılarımla

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Oktay bey e tekrar çalışmalarından ötürü teşekkürler ederim.
Malum yaz ayları olunca bende bir ufak tatil yaptım ve dukkana döndüğümüzde işler sağolsun
yan yana dizilmişti.Şu an nasipse son makinayı topladık evo 9 un şanzumanını da bugün bitirdik inşallah 2-3 gün içinde benim bloğa başlıyoruz.
Bu arada deri doşemelerimiz de bitti.

Bazı arkadaşlarımız haklı olarak sabırsızlanıyorlar.Aynı heyecanı onlarla paylaşıyorum,hatta belki daha fazla.
Ama malum olarak yoğun şekilde müşteri işleri varken terzi söküğünü dikemiyor.
Ayrıca müşterilere lazım olan racing parçaları çatır çatır bulurken , kendi aracımızdaq çektiğimiz zorlukları anlatamam.

Çok ufak detaylar dışında tüm parçalarımız tamam , araç kaportada.
Motorda nasipse bir kaç güne tamamlanıyor.

Hepinize ilginiz ve anlayışınız için teşekkür ederim.
Motor aşamalarını oldukça detaylı şekilde yayınlayacağım...
Saygılarımla

abi koltuktaki işçilik süper olmuş ikici üçüncü hobi aracı olarak çocuklarına kalacak bir araba olacak:) keşke imkan olsa daha doğrusu yakın olsa gelip boş zamanlarda yardım edebilsek:)

cagatay87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
profesyönel olarak yapıyor oktay usta, mercek türüne ve led işçiliğine göre fiyat çok değişiyo diye duydum, yeminle benim de yaptırasım geldi, hatta stoplardaki ampullerden kurtulup led yapsam uf uf uf :sulanma:

hadi bekliyoruz senden offset jant önerisi :)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hadi bekliyoruz senden offset jant önerisi :)

ofset jantı düşmanıma önermiyorum ben o kadar gaddar değlim :p Ama kayseriden bi arkadaşımız vectra b i500 üzerinde bulunan bbs rx 17" jantlar satıyo fiyatı kelepir sayılır, o.z superleggera veya ultraleggera jantlar önerebilirim ki onlar da ofseti düşük jantlardır :D