Vectra B X20XEV Turbo Dönüşümü

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Bu duruma bir takipçi olarak çok üzüldüm. Bitmesini ve sonucu çok merak ederek bekleyenlerdendim.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben hiç şaşırmadım ;)
Bu dahil biten x20xev projeside görmedim. Herkes değmeyeceğini biliyor diye düşünüyorum.

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben hiç şaşırmadım ;)
Bu dahil biten x20xev projeside görmedim. Herkes değmeyeceğini biliyor diye düşünüyorum.

aynen kardeşim bende hep takipteydim ve en merak etiğim konuydu bu...konunun rafa kalkacağını kendi şansi fikrim olarak düşüüyordum ki ölede oldu...seninle birebir aynı fikirdeyim...

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boya ile ilgisi olduğunu hiç sanmıyorum, eğer devam edilirse gm f40 şanzıman iyi bir şanzımandır camaro üzerinde bile kullanılıyor.

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
Bu işler böyledir, bi hevesle başlarsın, dengesizin biri gelir bütün şevkini kırar

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Projenin bitmesinin bir nedenide arac fuar araci olacakti 2fuarda kactigi icin ve 7 aydir boyaci kaportaci yuzunden bekliyormus. Siyah boyada aracin agzina tukurdugu icin sinirlenmis hemde baya bir..Aracin beyni gelmisti facede resmini atmisti. Sanzuman bekliyorlardi insallah kisa surer rafa kaldirma durumu

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
Projenin bitmesinin bir nedenide arac fuar araci olacakti 2fuarda kactigi icin ve 7 aydir boyaci kaportaci yuzunden bekliyormus. Siyah boyada aracin agzina tukurdugu icin sinirlenmis hemde baya bir..Aracin beyni gelmisti facede resmini atmisti. Sanzuman bekliyorlardi insallah kisa surer rafa kaldirma durumu

çok iyi anlıyorum kendisini... bundan 4-5 sene önce farklı bir konuda benimde süper bir projem vardı, bir yılımı harcadım gece gündüz, bitmesine yakın düşüncesiz beyin yerine hava olan bi cisim yüzünden bütün programı sildim. bütün hevesim, şevkim, isteğim kaçtı. milyondolar verseler o heyecan geri gelmiyor. parası falan deeğil olay tamamen psikolojik... şuanda o programı geliştirmeye devam etseydim çok iyi yerlerde olurdum iyi paralar kazanırdım...

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tekrar boyanır o kadar para harca zaman harca boya yüzünden rafa kaldır düzelir tekrar inşallah

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyler son dakika bilgisi. Boyaci komple boyayi kaldirip tekrar boyayacak. 15 gune teslim edilecek arac
Sanzuman gumrukte yeni turbo ellerinde.
Proje devam ;)
Mert cagatay abi diyorki ben 100den fazla proje yaptim yurumeyen bitmeyen araba yok diyor. buda yuruyecek bitecek rahat olun x20xev degermi muhabbetini geceli cok oldu. Degmiski projelenmis baslanmis hatta sona gelinmis bir proje. Resimler gelcek bi kac gune atarim burdan...

Son düzenleme: