vectra b tavan zırıltısı tamiri

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunu yapmadan önce arabayı sakın temizletmeyin... çok acayip kirlendi arabanın içi bunu yaptıktan sonra arabayı kesinlikle yıkatmanız lazım...

kayserili

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ethem abi aynı sıkıntı bende de vardı.dün yaptırdım.çok kötü ses yapıyordu.keşke halıfleks yerine siyah cam slikonuyka yapıştırmış olsaydınız.

kayserili

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ethem abi aynı sorun bende de vardı.dün söküp yaptık.keşke sökmüşken halıfleks yerine siyah cam silonu kullansan güzel olurdu.tavan sacına yapıştırmış olurdun.belki ilerde halıfleks kayma yapıp döşemeyle sac arasına düşme yapabilir.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim aracım astra F kasa. h.sonu kapı içinden gelen ses için usta ( ön 2 kapı) barlardaki bu zırıltıyı yapmaya 100 TL istedi. tavanın arka kısmında bendede var ses. kapıları yapamam belki ama tavanı bende kendim yapmak istiyorum.

Yalnız Ethem beye sorum şu tavanı orta kısmından tutan bişey varmı yani benimkinde ortadan sarkma var, açmışken onuda yerine oturtabiliyormuyuz? yoksa sarkıkmı kalacak yine? Vectra B ile astra F tavan sistemi pek farklı değildir heralde!!!

yada kaportacıya bastırıp hepsini 120 ye patırmak gerek:D

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ethem abi aynı sorun bende de vardı.dün söküp yaptık.keşke sökmüşken halıfleks yerine siyah cam silonu kullansan güzel olurdu.tavan sacına yapıştırmış olurdun.belki ilerde halıfleks kayma yapıp döşemeyle sac arasına düşme yapabilir.

halıflex o kadar zor giriyor ki oradan çıkması için arabanın takla atıp tavanın deforme olması lazım onun dışında çıkmaz....

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
Ethem abi ben başa döndüm :) tavandan zırıltı geliyor ve biraz düşmüş gibi ortası. Sanırm aynı mevzuu:)