vectra b tavan zırıltısı tamiri

toprakozz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 2 farklı vectrama yaptım.cok sor bişey değil sadece söküp takarken dikkat etmek lazım.ben yaptıkdan sonra forma konu açmıştım.bazı arkadaşlar tepki göstermişti.tamirciler nasıl para kazanacak diye - hey allahım yarabbim ya.
neyse güzel olmuş ethem eline sağlık

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bende 2 farklı vectrama yaptım.cok sor bişey değil sadece söküp takarken dikkat etmek lazım.ben yaptıkdan sonra forma konu açmıştım.bazı arkadaşlar tepki göstermişti.tamirciler nasıl para kazanacak diye - hey allahım yarabbim ya.
neyse güzel olmuş ethem eline sağlık

:D rica ederim..

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde vectranın sunroof güneşliğinden sesler geliyor.Ama tavanı sökmeye üşeniyorum.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
üşenme sök derim. ben kalkıştaki zırıltıya daha fazla dayanamadım ve söktüm. oh bee kurtuldum şu gıcık sesten :)

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ethem kardeşimizin eklediği resimler sayesinde sesin kaynağını bulduk.tavanı söktüm bi güzel sildim ve sesin olduğu kuşakların içini sertleşen köpükle doldurup tavan döşemesini tekrar geri takıcam.sonucu tekrar paylaşıcam sizinle

ondercdx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonunda bende söktüm ve yaptım...önce kuruyan silikonları temizledim,daha sonrada tavan ile barların arasına halıfleks sıkıştırıp kenarlarını tekrar silikonladım...Gayet iyi oldu..Ama tavan döşemesini bozulmasından korktuğum için silmedim...Tşkler arkadaşım,sen açmasaydın bende cesaret edip açmazdım,özel servis 100 tl istiyordu,cepte kaldı...şu köpük olayıda fena olmazmıştı sanırım ama onu sonra gördüm..