Vectra B Klima Kompresörü

güçlü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım 97 vectra CD klima problemi için servise gittim uzun uğraşlardan sonra klima kompresörünün değişmesi gerektiği söylendi, izmirde bu klima kompresörünü tamir ettirebileceğim bir yer bilen varmı acaba???

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence bir iki yere daha göster. malum böyle sorunlar malesef parça değiştikten sonra da devam edebiliyor...
sırf klima işiyle uğraşanlar var onlar da yardımcı olabilir..
*******************************/288100 ;)

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
aracım 97 vectra CD klima problemi için servise gittim uzun uğraşlardan sonra klima kompresörünün değişmesi gerektiği söylendi, izmirde bu klima kompresörünü tamir ettirebileceğim bir yer bilen varmı acaba???
izmir bornova 3.sanayi sitesinde klima ile uğraşan ustalar var ama isimlerini bilmiyorum

güçlü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilginize teşekkür ederim. bende zaten bu sırf klima işiyle uğraşan ustalardan birini tanıtan , tavsiye edebilecek olan varmı diye sormuştum.

AHMETKARTAL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ikinci el komprosör tavsiye etmem sakın birinci el al sorun çıkarmaz 2 sene önce değiştirdim 750 ye bulmuştum servisten sıfırını.
hatta bir klimacıya gittim bana bunun gazı bitmiş abi dediler bir de baktık ki klima bitmiş git değiştir. tahminim şu anda 1-1,5 falan vardır herhalde tam bilmiyorum da o civardadır.

Son düzenleme:

erkangumusburun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm ben adanadan erkan 93 model 2.0 vectra var klima gazı kaçıyor tüm parçalar hortumlar kompresör değişti ama sorun devam ediyor. iç evapatörden şüpheleniyoruz bunun tamiri varmıdır. yoksa çıkma bulabilirmiyiz. çünkü orjinali pahalı 1000-1250 ytl civarı deniliyo adanada tavsiye edebileceğiniz kimse varmı (çevre illerde de olabilir)

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm ben adanadan erkan 93 model 2.0 vectra var klima gazı kaçıyor tüm parçalar hortumlar kompresör değişti ama sorun devam ediyor. iç evapatörden şüpheleniyoruz bunun tamiri varmıdır. yoksa çıkma bulabilirmiyiz. çünkü orjinali pahalı 1000-1250 ytl civarı deniliyo adanada tavsiye edebileceğiniz kimse varmı (çevre illerde de olabilir)

Adapazarı Balkan otoda çıkması satılıyor ben benim arabanınkini değiştirdim 150.-TL çıkmasına ödedim. İç radyatör + evaparatör ( Radyatör 100 , evaparatör 50 tl )