Vectra B kapı döşemesi

Vectra_Black

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.fcbarcelonaturkiye.com
1996 Vectra GLS aracımın ön kapı iç kısımları çok kötü durumda. Aracımı yeni aldım ve eski sahibi söküp taktırmaktan mahvetmiş. (hoparlör kapakları ve tutma koları kırık)

Bu kapıların iç kısımları komple(iç kol,döşeme, hoparlör kapağı,kol dayama kısmı felan dahil) satılıyor mu, ya da ayrı ayrı mı almamız gerekiyor?
Fiyat konusunda bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Adana'dan arkadaşlar varsa nerede bulabilirim acaba?
Küçük bi yerde yaşadığımdan burda servis felan yok. İnternette de bilgi bulamadım.
Şimdiden teşekkürler.

simurg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı araçtan bende de var valla benim döşemeler yeni gibi duruyor ama Ankara Ostim'de çıkma parçası çok vectraların ve bildiğim kadarıyla kargo ile gönderiyorlar, düşünürsen bir de böyle bir araştırma yap, ama bence Adana'da da fazlasıyla parça vardır bence sanayiye bi uğra, vectra gls yerli üretim olduğu için parça sorunu olmuyor hem 2. el, hem yeni.
kazasız günler...

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
YA bizim vectranın da ön kapı hoparlör muhafazası kırık.Yenisini Ankara da nerede bulabiliriz

simurg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adres vermek reklama girermi bilmem ama ostim güven oto kime sorsan gösterir. o kadar parçalanmış vectrayı başka yerde bulamazsın...

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zarwan' Alıntı:
adres vermek reklama girermi bilmem ama ostim güven oto kime sorsan gösterir. o kadar parçalanmış vectrayı başka yerde bulamazsın...
En kısa zamanda söylemiş olduğun yere gideceğim.Almam gereken bir kaç parça şey var:D

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada bahsettiğin yerin adresini daha detaylı verebilmen mümkünmü?