vectra b cdx aracı olup aküsü bitenler ( önemli)

Sercan Tankut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ethem abi aynı sorun bendede var ama ben ne kadar uğrastım ama yok bulamadım cd yi arkadan söktüm kablosunu sorunu hayla bulmadım

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ozaman farklı bir kaçak var arçta. lpg varsa beyin için aküden kablo çekiyorlar ,okabloyu ayır ve öyle dene .sonrada bagaj lambası torpido lambası vs kontrol et.

Sercan Tankut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi bu tüp beynini kontak anahtarını cevirince elektriğini kesecek bir sistemi nasıl yapacaz bu arada cdx almana cok sevindim ethem ebi

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
abi bu tüp beynini kontak anahtarını cevirince elektriğini kesecek bir sistemi nasıl yapacaz bu arada cdx almana cok sevindim ethem ebi

lpg beyninin aküye direk bağlanan ucunu kontak ucuna bağla yada bağlattır. fakat önce elektrikçiye kaçak akım kontrolü yaptır derim.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
A

asilbey42

Bilgi Girilmemiş
Ethem abi hakikaten allah senden razi olsun.bende de 2000 model cdx var. Aldiğimda akü zayif dediler şarja bağlattirdim sonra akü şarj olmuyor ölü dediler.gittim sifir akü aldim 1 haftada akü yine bitti adama gittim akü arizali dedim şimdi akü adamda bakacak falan ama...sanirim senin dediğin gibi bi durum var.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırım bu orjinal teyp kullanmayanlarda olan bir problem. bende böyle bir sorun yok çünkü orjinal takılıyorum :)