vectra b atiker tüp

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla nigar isterse elektrik kesiciye girsin yinede lpg de çalışıyor benim araçta mı sıkıntı var_? içime kurt attın şimdi :D

valla hacım bende de landirenzo var bosch enjektörleri var 8.000 devir var arabada mübarek 10.000 olsa çevirecek lpgden hiç çıkmıyor ama korkuyorum o devilere gelince benizine kendim alıyorum
çünkü ustam öyle demişti bir zamanlar yüksek devirlerde lpg motoru kucağına verebilir demişti ne derece doğru bilmiyorum

omerince

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
probleminiz gaz basınç ayarında lpg ciye gidip gaz basınç ayarını yaptırın ve gaz flitresinide değiştirin. düzgün bir ayarla sıkıntın olmaz. bende aracımda atiker safefast modeli lpg kiti kullanıyorum ve lpg de aracım 240 hızı rahat yapıyor. ve sıkıntı yok. yani esas sıkıntınız ustada bitiyor. kolay gelsin...

aynen ethem beye katılıyorum.Benim aracımda zavoli var bende de sorun olmuştu.3000 devirden sonra gaza yuklenince bir benzine atıyor bir gaza geçiyordu..Lpgciye gittim abi gaz al dedi biraz, sonra gel gaz basıncını ayarlıycam bi daha yapcam ayar tutmamış dedi.Gittim 25 tllik gaz aldım.Gaz basıncını ayarladı.İşinin ehli kişiye gidin sıkıntı olmaz.Yanlız aracınıza gaz alıp öyle gidin ki gaz basıncını rahat ayarlasın ustanız..Aksi takdirde ayarlar bozuk olabiliyomuş bilginize..Sorununuzu hallederler umarım..

mendel50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim tartarinide böyle bir ayar var istersen yüksek devirde lpgden benzine geçmesin dersen geçmiyor geçsin dersen yüksek devirde kendini benzine alıyor , muhakkak sizin sistemdede vardır böyle bir ayar menüsü bence iyi bir lpg ci bulman lazım ,
yada benim gibi lpg kablosunu kendin yapıp ayarıda kendin yapacaksın :)

Son düzenleme:

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tufan abi naptın sen yaa kablo buldun, programı da buldun LPG ayarını kendin mi yapıyorsun abi?

helal olsun ya süper fikir walla :)

ben de imkan olsa aynısını yapardım çünkü kimse laftan anlamıyor elinin ayarı yok ustaların..

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu kablo dediginiz bizimde bulabilecegimiz birşeymi ?

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Atikerin ayar programında benzine geçme devri diye hatırlıyorum bir değer var onu istersen iptal ettirebilirsin ayarla alakalı
orada belirttiğin deviri geçince benzine otomatik geçer komple de iptal edebilirsin ben ettirmiştim

mendel50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tufan abi naptın sen yaa kablo buldun, programı da buldun LPG ayarını kendin mi yapıyorsun abi?

helal olsun ya süper fikir walla :)

ben de imkan olsa aynısını yapardım çünkü kimse laftan anlamıyor elinin ayarı yok ustaların..

Yok Alperim kabloyu bulmadım kendim yaptım elektronikten anlıyorsan devre şemasını gönderirim ;) , evet lpg ayarlarını kendim yapıyorum bu piyasada lpgciler beni usta yaptı :) , eğer elektronikten anlamam diyorsanız piyasada 40-50 tl ye her markanınkini satıyorlar alın bi tane torpidoda dursun şiddetle tavsiye ederim .

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...blosu-usb-cikisli-kargo-bizden-58541526/detay

Son düzenleme:

mendel50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son düzenleme:

mendel50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Atiker ise 1 ve ikincisi olur hepside sahibinden.com üyesiyseniz satıcıya pm atarsan sana bilgi veriyorlar yardımcı oluyorlar 3. sü lovato senin işine yarAMaZ , korkacak bişey yok aracını daha çok seveceksin bu birincisi ikincisi lpg ciye bi çok ince ayarını yapmadığı için ........... okuyacaksın , sonuçta insanını kendi yaptığı ayar lpg cilerinkinden her zaman daha iyi

Son düzenleme: