vectra b 97 gaipten gelen ses

Sahinbey38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç vectra B 97. Arka amortisörlerde bir sorun yok. Yeni değişti. Düz yolda giderken kasis olmasa bile arkadan bi ses geliyor. Sanki boş bir kazana çekiçle vuruyorlarmış gibi ses. O kadar aramamıza rağmen ön düzenci dahil bulamadık sorunu. Ne olabilir yardımcı olursanız çok sevinirim.

kibritçi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egzoz ucunu bı tutup sag sola cevır bakalım benım basıma gelmıstı son susturucun dıbındekı kaynaktan kurtulmus olabılır

swordfish

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim önceki araçta buna benzer bir ses geliyordu ben bu sesle yaklaşık 1200 km yol yapmışım uzun süre sesin sebebini bulamamıştık daha sonra bir usta sol arka tekerin bijonlarının iyi sıkılmadığını buldu bijonları sıktı ve ses kesildi allah korumuş ne diyeyim belki sizinde bijonlardan gelebilir bu ses

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç vectra B 97. Arka amortisörlerde bir sorun yok. Yeni değişti. Düz yolda giderken kasis olmasa bile arkadan bi ses geliyor. Sanki boş bir kazana çekiçle vuruyorlarmış gibi ses. O kadar aramamıza rağmen ön düzenci dahil bulamadık sorunu. Ne olabilir yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bahsettiğiniz sesin arka viraj kolundan gelmesi çok büyük muhtemel. Arka viraj kolu lastikleri boşluk yaptığı anda bu sesi yapar ve çoğu usta bu işi çözemez. Tecrübeyle sabittir. Ya lastikleri değiştireceksin yada boşluğunu aldıracaksın.

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de var bu sorun sanki tenekeye vuruluyor şangır tangır ses yapıo.sanayiye gittiğimde bi kaldırıp bakıcam bende...

Sahinbey38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sesi buldum. Arka sol amotisör burcu deforme olmuş. O ses yapıyormuş.

Sercan Tankut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
denge burcları cürümüştür ben değiştirdim düzeldi 20+20+40 tl iş cözüldü